5 امتیاز
1 نفر

تواضع و آثار آن

نوع اثر : کتاب

ناشر : موسسه دارالعرفان(آقای انصاریان)

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 468

رده بندی کنگره : ‫‬‭‭BP250/4‫‭/‮الف‬82ت85 1388

رده بندی دیویی : ‭297/632‬

شماره کتابشناسی ملی : 1958502

شابک : 978-964-2939-46-6

سال نشر : 1388

دریافت این اثر

کتاب دیجیتال رایگان

خلاصه اثر

در جهان پرتلاطم امروز، آیات پرشور الهی و کلام روح ‏بخش معصومین و زمزم لایزال معارف شیعه مرهم جان ‏های خسته و سیراب کننده تشنگان هدایت و رهایی جویندگان از ظلمت‏ های نفس است. عالمان دینی و عارفان حقیقی غواصان این اقیانوس بیکران معرفت ‏اند که گوهرهای ناب علوم قرآن و اهل ‏بیت علیهم السلام را به دست آورده و به مشتاقان حقیقت عرضه می ‏نمایند.
در این میان، کرسی منبر و خطابه رسانه دیرپا و سازنده ‏ای است که از دیرباز زمینه ارتباط و انتقال معارف دینی و مکارم اخلاقی را میان عالمان و متعلمان فراهم کرده است و عالمان آگاه و هادیان دلسوز، که عمر خویش را صرف تتبع و تحقیق در آثار علمی شیعه نموده‏ اند، عباد اللّه را به مصداق کریمانه «ادْعُ إِلی‏ سَبِیلِ رَبِّکَ بِالْحِکْمَةِ وَ الْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ»، با کلام نغز و لطیف خود به راه سعادت دعوت کرده ‏اند.
مجموعه حاضر، که با عنوان «سیری در معارف اسلامی» در مجلدات مختلف و موضوعات متنوع در اختیار خوانندگان محترم قرار می ‏گیرد، مجموعه مباحث عالمانه و ارزشمند محقق ارجمند حضرت استاد حسین انصاریان، مدظله العالی، است که یکی از عالمان برجسته و میراث ‏داران گوهر سخن در زمان خویش است که استواری کلام و لطافت بیان نافذشان بر اهل نظر پوشیده نیست.

کتاب دیجیتال

رایگان

حجم : 4.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 437

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر