5 امتیاز
3 نفر

مرگ و فرصت ها

نوع اثر : کتاب

ناشر : موسسه دارالعرفان(آقای انصاریان)

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 426

رده بندی کنگره : ‫‬‭‭BP10/5‫‬‭‭/‮الف‬82م4 1388

رده بندی دیویی : ‫‬‭‭297/08

شماره کتابشناسی ملی : 1923337

شابک : 978-964-2939-43-5

سال نشر : 1388

دریافت این اثر

کتاب دیجیتال رایگان

خلاصه اثر

پژوهشی درباره ماهیت مرگ و بهره گیری صحیح از عمر و فرصت های مختلف زندگی و محاسبه اعمال دنیوی و لحظات مختلف عمر در دنیا برای آبادانی آخرت است.
مجموعه حاضر، که با عنوان «سیری در معارف اسلامی» در مجلدات مختلف و موضوعات متنوع در اختیار خوانندگان محترم قرار می ‏گیرد، مجموعه مباحث عالمانه و ارزشمند محقق ارجمند حضرت استاد حسین انصاریان، مدظله العالی، است که یکی از عالمان برجسته و میراث ‏داران گوهر سخن در زمان خویش است که استواری کلام و لطافت بیان نافذشان بر اهل نظر پوشیده نیست.
این گنجینه ارزشمند حاصل نیم قرن مجاهدت علمی و تبلیغی حضرت استاد جهت نشر و ترویج فرهنگ غنی شیعه بر کرسی بحث ونظر می‏ باشد که به منظور پربارتر ساختن محتوای تبلیغ دینی در جامعه و استفاده بیشتر طلاب محترم علوم دینی به زیور طبع آراسته می ‏شود.
در این مجموعه گرانقدر، تلاش شده است با تکیه بر ویرایشی روشمند و دقیق- که شرح آن در یادداشت ویراستار آمده است- ساختار هنرمندانه مباحث و سبک استاد در ارائه سخن از بین نرود، تا ضمن نشرفرهنگ انسان ساز آل اللّه علیهم السلام شیوه منحصر به فرد استاد در تبیین معارف دینی نیز حفظ شده و به مشتاقان ارائه گردد...

کتاب دیجیتال

رایگان

حجم : 3.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 376

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر