خرید کتاب شب، جایی که من بودم

زندگی نامه داستانی سردار شهید، محمدمهدی خادم الشریعه

کتاب الکترونیکی شب، جایی که من بودم

حجم دانلود: 455.6 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب شب، جایی که من بودم

کتاب شب جایی که من بودم: کتابی براساس زندگی سردار شهید، محمدمهدی خادم الشریعه اثر شهرام شفیعی توسط انتشارات ستاره ها منتشر شده است. این کتاب به روایت زندگی شهید محمد مهدی خادم الشریعه از زبان خانواده و همرزمان ایشان می پردازد که در برنده جایزه اول زندگینامه داستانی یازدهمین دوره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس نیز می باشد.

گزیده کتاب شب، جایی که من بودم

ما کارگردان ها به دلایل زیادی به چشم هایمان احتیاج داریم؛ اما مهم ترین دلیلش این است که هیچ تهیه کننده ای حاضر نیست به خاطر یک کارگردان کور، عصاکش استخدام کند! .... در آن صورت احتمالا اسم عصاکش جناب کارگردان باید در تیتراژ در نظر بگیرند.

به هر حال وقتی متوجه شدم چشمام دارند بازی در می آورند، رفتم دکتر. هیچ وقت عادت نداشتم برای معاینه چشمام یا مثلا بررسی وضع مهره ای گردنم، در دراز مدت به یک دکتر ثابت و مشخص مراجعه کنم. اهل داشتن پزشک و اینجور چیزها نبودم. بعد از جنگ، همیشه یک جورهایی فکر می کردم همین مقدار سلامتی هم که برایم مانده از سرم زیاد است.

گاهی با بدجنسی جلوی آینه می ایستادم و قد و بالای خودم را مثل آدمی که از مهلکه ای فرار کرده تماشا می کردم. گاهی هم با افتخار در مورد خودم به عنوان یک سند زنده باقی مانده از جنگ قضاوت می کردم! کم کم متوجه شدم که این حس ها را از بیرون گرفته ام. چیزی که مال خودم بود احساس تنهایی بود.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
220
کنگره :
DSR1626/خ16‭ش‌7 1385
دیویی :
‏‫‬‮‭955/08430922
کتابشناسی ملی :
‭م‌85-7663
شابک :
978-964-2546-35-0
سال نشر :
1385
خرید نسخه چاپی :
نظرات درباره کتاب شب، جایی که من بودم
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.