خرید و دانلود کتاب پاسخ‌های کوتاه و تفصیلی به یکصدوچهارده سؤال قرآنی (جلد پنجم)

کتاب الکترونیکی پاسخ‌های کوتاه و تفصیلی به یکصدوچهارده سؤال قرآنی (جلد پنجم)

حجم دانلود: 162.3 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

این کتاب حاوی یکصد و چهارده سؤال قرآنی از سوره‌ی آل عمران آیه‌های79 تا 105 است. آیه‌ها با ترجمه فارسی آن، مفهوم کلی از معنای آیه، سؤالات تحقیقی و پاسخ کوتاه به آن و همچنین سؤالات و پاسخ‌های تفضیلی برای هر آیه مطرح گردیده‌است. برخی از سؤالات ذکر شده در کتاب عبارت‌ است از: ارتداد و اصرار بر کفر موجب چه چیزی می‌شود؟، گرایش به دین چگونه امری است؟، به چه کسانی فاسق گفته می‌شود؟، چه کسی، نظارت دقیق بر اعمال انسانها دارد، عامل حتمی هدایت آدمی به صراط مستقیم چیست؟ و ...
این سخن نورانی از رسول خدا 9 است که فرمود: آن گاه که آشوب و فتنه‌ها، چونان قطعه‌های شبِ تاریک و ظلمانی به شما روی آوردند؛ قرآن را جان‌پناهِ خود قرار دهید که قرآن در پیشگاهِ حق وساطتش، پذیرفته و چاره‌سازی آن، تأیید شده است. هر کس قرآن را، راهنمای خود گیرد، به مقصد مطلوب که همانا بهشت جاوید است درآید و هر که رهنمودهای قرآن را در بلاهای سختِ روزگار، ناشنیده گیرد و بدانها پشت نماید، او را به جایگاه بدکاران که همان دوزخ است با خواری دراندازد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
25
نظرات درباره کتاب پاسخ‌های کوتاه و تفصیلی به یکصدوچهارده سؤال قرآنی (جلد پنجم)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.