خرید کتاب راض بابا

خاطرات شهیده راضیه کشاورز

کتاب چاپی راض بابا

توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب راض بابا

کتاب راض بابا روایت شخصیت دختری نوجوان است. دختری که تمام تلاشش را به کار می بندد تا در زندگی اول باشد. در شانزدهمین بهار عمرش حادثه ای رخ می دهد و او را در رسیدن به خواسته اش کمک می کند؛ انفجاری که در سال ۱۳۸۷ در حسینیه سیدالشهدای شیراز رخ داده و نقطه اوج زندگی او را رقم می زند.

درباره کتاب راض بابا

شهیده راضیه کشاورز ۱۱ شهریور ۱۳۷۱ در ظهر گرم تابستانی هم زمان با نوای اذان ظهر در مرودشت شیراز به دنیا آمد. والدینش به خاطر ارادتی که به خانم فاطمه زهرا (سلام الله علیها) داشتند نام راضیه را برایش برگزیدند. روزها یکی پس از دیگری سپری می شدند. راضیه بزرگتر می شد و با وجودش شور و نشاط مضاعفی که به خانه می بخشید. از همان کودکی روحیه ای شاداب و پرشور و نشاط داشت و لطافت و مهربانی اش به وضوح در برخورد با اطرافیان آشکار بود. راضیه تا قبل از بهار ۱۶ سالگیش موقعیت های چشمگیری را در زمینه ورزش کاراته، مسابقات قرآن و درس و تحصیل کسب کرد.

کشاورز از انفجار در حسینه سیدالشهداء علیه السلام شیراز ۱۸ روز در کما می رود و سرانجام در سن ۱۶ سالگی به شهادت می رسد. وی در فروردین ماه سال ۱۳۸۷ بعد از آنکه از زیارت بارگاه امام رضا (ع) به شهرش بازگشت، آرزویش برآورده شد و بر اثر انفجار بمب در حسینیه کانون فرهنگی ره پویان وصال شیراز توسط عوامل تروریستی و بعد از تحمل ۱۸ روز درد و رنج ناشی از جراحت به جمع شهیدان این حادثه پیوست.

گزیده کتاب راض بابا

یکدفعه در خود فرو رفت انگار میخواست حرفی را به زبان بیاورد. نگاه مختصری به من کرد و گفت:مامان، من یه آرزویی دارم... دعا میکنین برآورده بشه؟ التماس دعایش، هنگام تحویل سال از یادم نرفته بود. خندان پرسیدم:دختر من چه آرزویی داره؟ از پنجرۀ آشپزخانه، بیرون را نگاه کرد. مامان، دعا کنین بشم جراح قلب و خدا یه مطبی بهم بده که پنجرهش رو به کعبه باز بشه.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
118
کنگره :
DSR1668‭‬‭‭/ک5‏‫‬‭ک9 1397
دیویی :
955/0843092‬
کتابشناسی ملی :
5471104
شابک :
‬‬‏‫‭978-600-8857-76-1
سال نشر :
1397
خرید نسخه چاپی :
نظرات درباره کتاب راض بابا
98912****0536

این کتاب عالیه🌷🌷🌷🌷🌷🌷شهادت لایق انتخاب شدگان خـــــــــداست مثل راضیه که پاک بود پاک تر رفت ....خوش به سعادتش .❤

1400-6-29 23:21:05

پاسخ