خرید کتاب ادموند (جلد دوم)

اولین رمان عاشقانه مهدوی

ناشر: یقظه

نویسنده:

مجموعه کتاب : ادموند

کتاب چاپی ادموند (جلد دوم)

توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب ادموند (جلد دوم)

کتاب ادموند (جلد دوم) اولین رمان عاشقانه مهدوی می باشد. ادموند برای امنیت بیشتر از دست صهیونیست ها, از انگلستان به ایران می آید و در مسیر یاری امام زمان قرار می گیرد.

شخصیت اصلی این داستان شخصی به نام ادموند است، ادموند پارکر، جوانی مسیحی از خانواده ای بسیار معروف و سرشناس انگلیسی، دکترای رشته حقوق و از دانشجویان نخبه است. رؤیاهای وحشتناکی گاه گاه به سراغش می آید که معنی آن ها را نمی فهمد، گاهی اوقات احساس می کند عیسی مسیح (ع) در آن خواب ها برای نجاتش می آید، پس بر آن می شود که به جستجوی حقیقت آن ها بپردازد اما کسی نمی تواند کمکش کند تا اینکه دست سرنوشت او را به سویی سوق می دهد و ادموند در مسیر سختی برای یافتن حقیقت واقع می شود.

در مسیر دشوار رسیدن به حقیقت، دختر جوان مسلمانی سر راهش قرار می گیرد که برای او نشانه ای می شود از جانب خداوند، نشانه ای حاکی از عشق عمیق و پیوند قلبی او به اسلام، پس تصمیم به ازدواج با ملیکا و مشرّف شدن به دین اسلام می گیرد که همین مسئله سرآغاز بزرگ ترین دردسر زندگی اش می شود.

در جریان اتفاقاتی با فشار دست های پنهان صهیونیسم مجبور به جدایی از همسرش می شود و تا نزدیکی مرگ می رود اما معجزه ای او را به زندگی برمی گرداند و در دلش امید دارد که روزی عشقش را دوباره پیدا می کند. بعد از گذشت دو سال فراق و جدایی، موقعیتی فراهم می شود که از انگلستان فرار کند و برای یافتن همسرش به ایران بیاید، اما در ایران متوجه می شود که باید به عراق سفر کند.

در جلد دوم، بازگشت ادموند از عراق و ماجرایی جدید روایت می شود. ادموند، نماد همه انسان های آزاده و متدینی است که برای یافتن نور حقیقت و آن یگانه منجی موعود از مسیرهای صعب العبور می گذرند تا خود را به آن آخرین حجّت خداوند بر روی زمین برسانند و چه بسا که در این راه متحمل رنج های فراوان شوند اما عشق سوزان و چشمه جوشان ایمانشان به آن حضرت، آن ها را در رسیدن به این هدف نهایی یاری می رساند.

مشخصات کتاب
کنگره :
‏‫PIR8336‭‬ ‭/‮الف‬436‏‫‭‮الف‬4 1398
دیویی :
‏‫‭8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
5600640
شابک :
‫‭978-600-7484-67-8
سال نشر :
1398
نظرات درباره کتاب ادموند (جلد دوم)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.