خرید کتاب فرمانده در سایه

کتاب الکترونیکی فرمانده در سایه

حجم دانلود: 7.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب فرمانده در سایه

کتاب فرمانده در سایه در پنج فصل شامل روایت زندگی اثر گذار ترین فرمانده مقاومت شهید عماد مغنیه و با بخش های متعدد منتشر شده است. در فصل اول به بیان شرح زندگی این شهید والامقام مقاومت می پردازد تا خواننده وقتی در فصل های بعد با جزئیات برخی مقاطع روبرو می شود یک تصویر کلی از زندگانی او در ذهن داشته باشد.

در فصل دوم به بحث ارتباط جهادی حاج عماد با مسئله فلسطین و نقش مهم او می پردازد و در فصل سوم به موقعیت ارتباطی او با ایران و مسئولین ایرانی و  در فصل چهارم تصویر عماد مغنیه در رسانه های دشمن و  در فصل آخر به صحنه ی زندگی سراسر عزت و پایداری و شهادت او مربوط می شود.

گزیده کتاب فرمانده در سایه

حاج عماد همه این ماموریت ها را با مخفی کاری کامل پیش می برد. تا جایی که حتی شخصا از سید حسن نصرالله درخواست کرد که وجود شخصی به اسم عماد مغنیه در ساختار حزب الله را تکذیب کند. و واقعا یک بار، در یکی از مصاحبه های قدیمی، از سید حسن درباره مغنیه سوال کردند.

اتفاقا خود حاج عماد داشت مصاحبه را می دید. لبخندی زد و [به کسانی که کنارش بودند] گفت:«ان شاءالله سید توی جواب گیر نکند.»

سید هم [طبق همان توصیه امنیتی حاج عماد] جواب داد: «ما کسی به این نام نداریم.» یک روز پسرش مصطفی از او پرسید:« اگر حزب الله بعد از شهادتت برایت اعلامیه شهادت صادر نکند و تو را به عنوان عضو رسمی اش معرفی نکند چه؟» جواب داد: «من از کسی چنین انتظاری ندارم. اگر مصلحتی ببیند که این کار را نکنند، هیچ مشکلی نیست.»

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
184
کنگره :
‏‫‬‭‬‭DS87/2‭‬
دیویی :
‏‫‬‭‬‭‬‭956/92044092
کتابشناسی ملی :
5817367
شابک :
978-622-6609-49-4
سال نشر :
1398
خرید نسخه چاپی :
خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر :
نظرات درباره کتاب فرمانده در سایه
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.