کتاب نانو کتاب روتین صبحگاهی من

افراد موفق چگونه روز خود را شروع می کنند؟

3 از 1 نظر

صوتی نانو کتاب روتین صبحگاهی من

حجم دانلود: 59.2 مگا بایت

معرفی نانو کتاب روتین صبحگاهی من

نویسندگان نانو کتاب روتین صبحگاهی من با بیش از ۶۴ نفر از موفق‌ترین افراد حال حاضر دنیا، مصاحبه کردند و نتیجه آن در این کتاب نوشتند که راهنمایی کاربردی برای افراد است تا سحرخیز شوند. بله، زندگی با ترس از بیدار شدن با زنگ ساعت و خوشحال شدن برای از کار افتادن زنگ هشدار تلفن همراه، طبیعی است. اما نباید بگذاریم که اینطور باشد. صبح را نباید هدر داد. به‌علاوه، پیدا کردن روتین مناسب برای ساعت‌های اولیه روز، تمام روزتان را بهتر می کند.

بنجامین اسپال نویسنده آمریکایی است که نویسنده نشریات زیادی از جمله هافینگتن پست، بوده است. مایکل زاندر مهندس و طراح حرفه‌ای است که در حال حاضر در برلین، آلمان زندگی می‌کند. روتین صبحگاهی من، اثر این دو نفر است، مجله آنلاین مستقلی که روتین های صبحگاهی از سراسر جهان را در اختیار خوانندگان می‌گذارد.

نانو کتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب‌ها برایتان باز می‌کند. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از کتاب‌ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه و مفید از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های جدید آشنا می‌کنند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب نانو کتاب روتین صبحگاهی من

مشخصات کتاب نانو کتاب روتین صبحگاهی من

نوع اثر : کتاب

نظرات درباره کتاب نانو کتاب روتین صبحگاهی من