خرید کتاب جاسوس بازی

نگاهی به زندگی و خاطرات مدافع حرم شهید محمدحسن (رسول) خلیلی

کتاب دیجیتال جاسوس بازی

حجم دانلود: 12.9 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب جاسوس بازی

کتاب جاسوس بازی داستانی واقعی از ایرانی هایی که به هر دلیل و انگیزه، به کشور خود خیانت کردند. آنچه در کتاب جاسوس بازی خواهید خواند، نه داستان‌هایی پلیسی است به‌شیوۀ آگاتا کریست و  نه قصه‌هایی هیجانی به‌تقلید از جیمز باند! داستان‌های آن‌ها، واقعی بودند یا تخیلی، متعلق به عصر و زمان و مکان خودشان بودند.

 ماجراهایی بسیار تلخ است از برخی افراد که خواسته یا ناخواسته، خود را قربانی بیگانگان کردند و در نهایت اینکه هیچ‌کدام از این ماجراها، تخیلی، داستان و ساخته‌ و‌ پرداختۀ ذهن یک داستان‌نویس نیستند. همۀ آنچه خواهید خواند، حوادثی است که چه‌بسا به ریختن خون‌های بی‌گناهان بسیاری منجر شده است تا دشمنان از دست‌اندازی به کشور عزیزمان ایران، ناکام بمانند.

گزیده کتاب جاسوس بازی

در جدول براندازی رجوی که در واقع همان مراحل فاز نظامی را تشکیل می‌داد، مرحلهٔ اول بی‌آینده کردن نظام نام داشت و از ۳۰ خرداد ۶۰ شروع شد و تا تابستان ۶۱ طول کشید.

 در این مرحله قرار بر این بود تا با ترور مسئولان نظام، ثبات و آیندهٔ انقلاب از میان برود و به‌جای آن، مجاهدین خلق به‌عنوان جانشین ادارهٔ نظام و انقلاب معرفی و تثبیت شود. منافقین در این مرحله از نفوذی‌های خود که از روزهای ابتدایی انقلاب موفق به ورود به نهادها و ساختارهای اصلی و حساس نظام شده بودند، بیشترین استفاده را کردند.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
280
کنگره :
UB251‬
دیویی :
327/120955‬
کتابشناسی ملی :
5959100
شابک :
978-622-6609-69-2‬‬
سال نشر :
1398
نظرات درباره کتاب جاسوس بازی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.