خرید و دانلود کتاب دلاوران عالی قاپو

کتاب الکترونیکی دلاوران عالی قاپو

حجم دانلود: 39.9 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب دلاوران عالی قاپو

کتاب دلاوران عالی قاپو نوشته بهزاد دانشگر است. این کتاب به بخشی از تاریخ دلاوری‌های مردم ایران می‌پردازد و در یک رمان روایت‌ جذابی را ارایه می‌دهد. خواندن کتاب‌های تاریخی به حفظ حافظه تاریخی ایرانی ها کمک می‌کند و آن‌ها را با تاریخ و اتفاقات زندگی گذشتگانشان آشنا می‌کند. کتاب دلاوران عالی قاپو ترکیبی از تاریخ و داستان است که نوجوانان هم می‌توانند از آن لذت ببرند. 

بهزاد دانشگر بوسیله یک داستان پر از حادثه و کشمکش، مخاطب را به آن روزگار می برد. داستان درباره جوانی است از کاشان که برای یافتن نامزد دزدیده شده اش به اصفهان سفر می کند تا او را بیابد، یا از کسانی که او را دزدیده اند انتقام بگیرد. او در این مسیر باید راهی پیدا کند تا به درون حرم سرای شاه عباس دوم نفوذ کند.

گزیده کتاب دلاوران عالی قاپو

آفتاب غروب کرده بود که رسیدم به اولین ردیف خانه های اصفهان. از بین مزرعه های جو و گندم و چغندر رد شده بودم و رسیده بودم به باغ های انگور و زردآلو که برگ درخت هایشان زرد شده بود و ریخته بود توی راه و زیر دست و پای اسب. حالا دیگر میشد دیوارها و باروی شهر را دید که در تاریک روشن غروب به سیاهی میزد. از دور مثل دیوی سیاه و مهیب می ماند که یکهو از میان بیابان سربلند کرده باشد.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
240
کنگره :
‏‫PIR8041‭‬‭ /‮الف‬8934‏‫‭د8 1395
دیویی :
‏‫‭8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
4263938
شابک :
978-600-93851-4-0
سال نشر :
1395
نظرات درباره کتاب دلاوران عالی قاپو
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.