خرید کتاب سنگ محک

شاخصه های نامزد اصلح

کتاب چاپی سنگ محک

توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب سنگ محک

کتاب سنگ محک، ۴۷ ویژگی نامزدهای اصلح را با بهره گیری از آیات، روایات و کلام امامین انقلاب و همچنین با استفاده از داستان های تاریخی و سیاسی برای مخاطبان بیان می کند تا بتواند معیاری برای انتخاب فرد اصلح توسط آحاد مردم باشد. با کتاب سنگ محک انتخاباتی مقتدرانه و هوشمندانه را رقم خواهید زد.

 کتاب سنگ محک در سه فصل «شاخصه های نامزد اصلح در عرصۀ فردی و اخلاقی»، «شاخصه های نامزد اصلح در عرصۀ تخصصی و مدیریتی» و «شاخصه های نامزد اصلح در عرصۀ انقلابی» تدوین شده است.

نویسنده در مقدمه کتاب سنگ محک، هدف از نگارش کتاب را اینگونه بیان کرده است: «برای انتخاب اصلح، شناخت ملاک ها اولویت اساسی است و بدون این شناخت، انتخاب اصلح محقق نخواهد شد، لذا نیاز است شناخت کامل و جامعی از ملاک ها و شاخصه های کاندیدای اصلح به مردم عزیز ارائه شود تا انتخاب اصلح صورت بگیرد.

با همین هدف در این کتاب - که برگرفته از منابر حقیر در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد است - تلاش شده این شاخصه ها با استفاده از آیات و روایات و نیز کلام امامین انقلاب بیان شود».

گزیده کتاب سنگ محک

برای انتخاب اصلح، شناخت ملاک ها اولویت اساسی است و بدون این شناخت، انتخاب اصلح محقق نخواهد شد، لذا نیاز است شناخت کامل و جامعی از ملاک ها و شاخصه های کاندیدای اصلح به مردم عزیز ارائه شود تا انتخاب اصلح صورت بگیرد.  با همین هدف در این کتاب - که برگرفته از منابر حقیر در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد است- تلاش شده این شاخصه ها با استفاده از آیات و روایات و نیز کلام امامین انقلاب بیان شود.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
304
کنگره :
‏‫‭BP232/67‬‬
دیویی :
‏‫‭297/658‬‬
کتابشناسی ملی :
7598666
شابک :
‫‬‭978-600-441-348-0
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب سنگ محک
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.