خرید و دانلود کتاب قاصد خنده رو

کتاب فضل الله محلاتی

ناشر: روایت فتح

نویسنده:

مجموعه کتاب : از چشم ها

کتاب الکترونیکی قاصد خنده رو

حجم دانلود: 35.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب قاصد خنده رو

کتاب قاصد خنده رو، زندگی شهید حجت الاسلام شیخ فضل الله مهدی زاده محلاتی را از نگاه چهارده راوی بازگو می کند. بخش اصلی این خاطرات به سال های قبل از انقلاب باز می گردد و به چگونگی شکل گیری حلقه مبارزان توسط امام خمینی (ره) اشاره دارد.

گزیده کتاب قاصد خنده رو

انس من با امام زیاد بود. یکی از راه های ارتباط من آقامصطفی بود. ما هر دومان متولد سال 1309 بودیم. امام تابستان ها می آمدند محلات. آن روزها آقامصطفی سیزده چهارده سال اش بیش تر نبود. ما با هم میرفتیم توی باغهای محلات به گردش و تفریح. من از همان زمان با آقامصطفی آشنا شدم. این آشنایی باعث شد که توی قم هم بتوانم به منزل شان آمد و شد بیشتری بکنم و به هم انس بیشتری بگیریم.

پدرزن من مرحوم آیت الله شهیدی از دوستان امام بود. امام در محلات بیش تر به منزل ایشان می آمدند. ما با هم ارتباط خانوادگی داشتیم. در نتیجه علاقه ی من روز به روز به ایشان بیش تر می شد. آمدن امام به محلات خیر و برکت خودش را داشت. در سال هایی که کل ماه رمضان را آن جا می ماندند، هر روز سر ساعت پنج بعدازظهر می آمدند در مسجد جامع شهر می نشستند و مردم هم می آمدند و ایشان برایشان درس اخلاق می گفتند. همان درسهای اخلاقی که در کتاب اربعین آمده و من یک مقدارش را استنساخ کرده ام. 

جاذبه یی که مرا به طرف امام کشاند، از همین درسهای اخلاقی بود که در سن چهارده سالگی در مسجد جامع محلات پای آن نشستم. اصلاً مردم محلات از همان وقت و به دلیل همان روزهای ماه رمضان بود که این قدر به ایشان ارادت داشتند...

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
238
کنگره :
DSR1568‭‬ ‭/م3‏‫‭خ6 1391
دیویی :
955/083092
کتابشناسی ملی :
2929569
شابک :
978-600-5182-88-0
سال نشر :
1391
نظرات درباره کتاب قاصد خنده رو
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.