خرید و دانلود کتاب کعبه بوی بهشت می ‎دهد...

زندگی نامه داستانی شهید، مرجان نازقلیچی

کتاب الکترونیکی کعبه بوی بهشت می ‎دهد...

حجم دانلود: 3.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب کعبه بوی بهشت می ‎دهد...

کتاب کعبه بوی بهشت می ‎دهد... نوشته اعظم السادات حسینی است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است. انتشارات روایت فتح که در زمینه چاپ کتاب های دفاع مقدس، خاطرات شهدا و ادبیات پایداری فعالیت های گسترده ای دارد، از زیرمجموعه های بنیاد فرهنگی روایت فتح است. بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی جشنواره های بین المللی فیلم مقاومت، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت است و در حوزه های تئاتر و هنرهای نمایشی، مستند، سینما، هنرهای تجسمی، ادبیات و رسانه فعالیت دارد.

کتاب کعبه بوی بهشت می‎دهد...، روایاتی از زندگی شخصی و حرفه‌ای مرجان نازقلیچی فرماندار شهرستان ترکمن و یکی از شهدای فاجعه منا است.

گزیده کتاب کعبه بوی بهشت می ‎دهد...

هر دفعه مکه می رفت، توی دلم یک جوری می شد، انگار می خواهد برود و برنگردد. اما این بار نمی دانم چرا نسبت به دفعه های قبل خیالم راحت تر بود. با این حال، این بار هم خیلی بهش اصرار کردم و گفتم: «نرو مرجان. قبلاً دو بار رفتی، دیگه نرو. تو الان فرماندار شدی و موقعیت شغلیت ممکنه با مرخصی طولانی به خطر بیفته. اگر یه اتفاقی توی شهر بیفته چی؟» اما او گوشش به حرف کسی بدهکار نبود.

در جوابم گفت: «نه، مکه برای من از فرمانداری مهم تره. وقتی می تونم برم مکه، نمی تونم ازش بگذرم.» پشت بندش هم گفت: «تو مکه نرفتی و نمی دونی من چی می گم … این دفعه می خوام همۀ اعمال رو تمام و کمال انجام بدم. می خوام برم کوه احد. دیگه وقت خودم رو نمی خوام برای خرید تلف کنم. می خوام وقتم رو فقط برای اعمال بذارم.» همین کار را هم کرده بود و این بار فقط برای ما خواهرها هر کدام انگشتر نقرۀ فیروزه و برای خواهر شوهرش، آیتکین که عروسی اش بود، گردن بند طلایی به عنوان کادو گرفته بود. این ها داخل ساکش بود که هم سفرهایش برایمان آوردند.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
312
کنگره :
‏‫‬‮‭BP262/2‏‫‬‮‭/ح47ک7 1397
دیویی :
‏‫‬‮‭297/761
کتابشناسی ملی :
5148107
شابک :
978-600-330-151-1‬‭
سال نشر :
‏‫‬‏1397
خرید نسخه چاپی :
خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر :
نظرات درباره کتاب کعبه بوی بهشت می ‎دهد...
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.