خرید کتاب دیدار پس از غروب

شهید مهدی نوروزی به روایت مریم عظیمی، همسر شهید

ناشر: روایت فتح

نویسنده:

مجموعه کتاب : مدافعان حرم

کتاب الکترونیکی دیدار پس از غروب

حجم دانلود: 2.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب دیدار پس از غروب

کتاب دیدار پس از غروب زندگی نامه و خاطرات شهید مدافع حرم شهید مهدی نوروزی از بیان همسر, دوستان و هم رزمان شهید است. شهید که فقط چند ماه از به دنیا آمدن فرزندش می گذشت ولی دفاع از حریم اهل بیت و شوق شهادت او را به سوریه کشاند و به آرزویش رساند. تمامی این خاطرات به قلم منصوره قنادیان در این مجموعه به تحریر درآمده است.

عنوان کتاب دیدار پس از غروب، به دیداری که همسر شهید 4 ماه بعد از شهادت همسرش، با مقام معظم رهبری داشته، اشاره می‌کند. زندگی زناشویی که به غروب رسیده است با دیدار مقام معظم رهبری نور امید و زندگی تازه‌ای در دل مریم همسر مهدی نوروزی به وجود می‌آورد.

گزیده کتاب دیدار پس از غروب

صبح, سر صبحانه اشک در چشم هایش جمع شد و گفت: هیچ وقت فکر نمی کردم زنم مانع کربلا رفتنم بشه. روی کربلا حساس بود. خوب بلد بود چطور با من حرف بزند. گفتم: برو, برو من نمی خوام مانعت بشم. از ته دل راضی ام بری. ولی بدون که دلم برات تنگ می شه. بعد هم به شش ماهه امام حسین(ع) قسمش دادم که برود. لحنش عوض شد. دستم را گرفت و گفت: برگردم, جبران می‌کنم, کم کاری هام رو توی این چند وقته بنویس, برگشتم جبران می‌کنم. نمی توانستم ناراحتی اش را ببینم. دلش زودتر از خودش رفته بود.


مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
112
کنگره :
PIR8357‭‬ ‭/ن21164‏‫‬‮‭د9 1395
دیویی :
8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
4224103
شابک :
978600-330-057-6
سال نشر :
1395
نظرات درباره کتاب دیدار پس از غروب
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.