خرید کتاب مثل نسیم

شهید سید احسان حاجی حتم لو

کتاب الکترونیکی مثل نسیم

حجم دانلود: 3.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب مثل نسیم

کتاب مثل نسیم، نهمین کتاب از مجموعه مدافعان حرم مربوط به زندگینامه شهید «احسان حاجی حتم لو» است. این شهید متولد فروردین ماه سال ۶۳ و از پاسداران تیپ ۴۵ جوادالائمه گرگان بود که در اسفند سال ۹۳ در حلب سوریه به آرزوی دیرینه خود، شهادت، رسید.

گزیده کتاب مثل نسیم

یک ماه قبل از شهادتش با او تماس گرفتم و گفتم «سیداحسان پاشو بیا دوره، منم اسمم تو این دوره هست. پاشو بیا دست خانومت رو هم بگیر بیا. روزا با هم می ریم سرکلاس، شبا هم با خانواده پیش هم هستیم.» گفت: عباسعلی من نمیتونم بیام. ما بچه توراهی داریم. خانومم رو نمی تونم بیارم. نمی تونم تنهاشم بذارم. خیلی خوشحال شدم و بهش تبریک گفتم و گفتم «هر طور صلاح می دونی» گفت «چند روز دیگه می خوام بیام اگه بشه این دوره رو تطبیق بزنم و لغوش کنم. اگه بشه میام می بینمت.» گفتم باشه.
دو هفته قبل از شهادتش بود که تماس گرفت و گفت «عباسعلی من از اصفهان دارم می زنم بیرون» گفتم «مرد حسابی من داخل مجتمع هستم. تو کجا داری می زنی بیرون؟ بیا ببینمت.» گفت «نه دیگه من دارم میرم. خوبی بدی از من دیدی حلال کن.» گفتم «بابا ما که بدی از شما ندیدیم.» آن لحظه نگرفتم که از شهادت خودش خبر دارد. نمی دانستم دو، سه روز بعد در سوریه است و دو هفته دیگر هم شهید می شود. خداحافظی کرد و رفت.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
176
کنگره :
BP52/66‭‬ ‭/ح2‏‫‬‭ح5 1396
دیویی :
297/998
کتابشناسی ملی :
4685887
شابک :
978-600-330-084-2
سال نشر :
1396
نظرات درباره کتاب مثل نسیم
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.