خرید و دانلود کتاب شهید مصطفی احمدی روشن

یادگاران 22

ناشر: روایت فتح

نویسنده:

مجموعه کتاب : یادگاران

کتاب الکترونیکی شهید مصطفی احمدی روشن

حجم دانلود: 435.6 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب مصطفی احمدی‌روشن

کتاب مصطفی احمدی‌روشن، جلد بیست و دوم از مجموعه یادگاران و نوشته مرتضی قاضی است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است. انتشارات روایت فتح که در زمینه چاپ کتاب‌های دفاع مقدس، خاطرات شهدا و ادبیات پایداری فعالیت‌های گسترده‌ای دارد، از زیرمجموعه‌های بنیاد فرهنگی روایت فتح است.

بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی جشنواره‌های بین‌المللی فیلم مقاومت، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت است و در حوزه‌های تئاتر و هنرهای نمایشی، مستند، سینما، هنرهای تجسمی، ادبیات و رسانه فعالیت داردکتاب مصطفی احمدی‌روشن، روایاتی از زندگی و رشادت‌های این شهید بزرگ است.

گزیده کتاب شهید مصطفی احمدی روشن

خواستگاری که آمد، نه سربازی رفته بود، نه کار داشت. خانواده ام قبول نکردند. گفتند «سربازیت را که رفتی و کار پیدا کردی، بیا حرف بزنیم. »

دو سال طول کشید. آنقدر رفت و آمد و با پدر و مادرم صحبت کرد تا راضیشان کرد. کمی بعد از ازدواج، با قانون قد و وزن معاف شد؛ بس که لاغر بود و قدبلند. توی سازمان انرژی اتمی هم مشغول شد. مهریه را خانواده ها گذاشتند؛ پانصدتا سکه. ولی قرار بین من و مصطفی چهارده تا سکه بود. بعد از ازدواج هم همۀ سکه ها را بهم داد. مراسم عقد و عروسی را خانۀ خودمان گرفتیم؛ خیلی ساده.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
100
کنگره :
DSR1668 ‭/‮الف‬26‏‫‬‭ق2 1392
دیویی :
955/084092
کتابشناسی ملی :
2764775
شابک :
978-600-5182-81-1
سال نشر :
1392
نظرات درباره کتاب شهید مصطفی احمدی روشن
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.