خرید و دانلود کتاب چمروش

خلبان شهید مدافع حرم کمال شیرخانی

کتاب الکترونیکی چمروش

حجم دانلود: 2.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب چمروش

کتاب چمروش مجموعه خاطراتی است که خواننده با مرور آن می تواند از تولد تا شهادت همراه با خانواده، دوستان و همرزمان شهید در مسیر زندگی شهید حرکت کند. وجه متمایز این کتاب نگاه به دوره های مختلف آموزش و تخصص این شهید والامقام است.
«چمروش» نام پهپادی است که شهید شیرخانی در تمامی مراحل طراحی، ساخت و پرواز این پرنده حضور داشتند. این پهپاد برای نخستین بار توسط این شهید عزیز که اولین استاد خلبان پهپاد ایران است در آسمان به پرواز در آمد.


گزیده کتاب چمروش

در حال رانندگی بودم که موبایلم زنگ خورد، به صفحه گوشی نگاه کردم، اسم میثم روی صفحه بود. میثم از دوستان ورودی سال 74 بود.می دانستم مسئول امور ایثارگران است. انگار چیزی ته دلم لرزید. تلفن را جواب دادم. ابراهیم بود؛ بی مقدمه و بعد از یک سلام و علیک کوتاه شروع کرد به حرف زدن. به من حتی فرصت احوا لپرسی هم نداد وگفت: «سید جریان این پیامکهای عراق چیه؟ »-کدوم پیامک؟ بچه ها از عراق به من پیامک زدند کمال کربلایی شده.برای یک لحظه تمام بدنم قفل کرد. هیچ حرف یا عکس العملینم یتوانستم داشته باشم. یک لحظه سکوت کردم. صدای میثم مثل مشتی بر قفسه سینه ام خورد و نفسم را بالا آورد. گفتم: « تو رو خدا شوخی نکن، می دونی که من روی کمال حساسم ...

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
327
کنگره :
‏‫BP52/66‭‬ ‭/ش9‏‫‬‭چ8 1396
دیویی :
‏‫‬‭297/984
کتابشناسی ملی :
4997927
شابک :
978-600-8857-17-4
سال نشر :
1396
خرید نسخه چاپی :
خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر :
نظرات درباره کتاب چمروش
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.