خرید کتاب کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان

کتاب چاپی کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان

توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان

کتاب کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان به قلم شریل اِبرلی به روش‌های آموزش آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان می‌پردازد. شاید برای شما هم مهم باشد که فرزندتان در مواجهه با دیگران سلام کند، زباله‌ها را روی زمین نریزد، خواسته‌هایش را با آرامش بیان کند و...

در کتاب پیش‌رو، ترانه بهبهانی‌ به ترجمه آثار دکتر شریل ابرلی‌ پرداخته است تا به صورت گام به گام شیوه صحیح و کاربردی آموزش آداب اخلاقی به کودکان را به شما بگوید. پس این مطالعه و به کار بستن ایده‌ها و اطلاعات روان و دقیق این اثر، به مرور زمان، شاهد خواهید بود که افراد بسیاری از حسن رفتار فرزندتان تعریف می‌کنند.

مجموعه کتاب‌های « کلیدهای تربیت کودکان » برای پدران و مادران جوانی است که می‌خواهند به تجربه‌ای شیرین و موفق از پرورش فرزند دست یابند.

کتاب‌های این مجموعه همگی موضوع پرورش کودکان را پوشش می دهند، اما هر کدام محتوایی مستقل دارند، ازجمله آنها می توان به آثاری همچون: آمادگی برای زایمان، روش‌های مناسب و صحیح شیر دادن، روش‌های مقابله با بیماری‌ها، آسیب‌ها، آلرژی‌ها، تولد فرزند دوم، نقش پدر در تربیت کودک و… اشاره کرد که توسط نشر صابرین به کتاب‌رسان آمده‌اند.

گزیده کتاب کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان

تعریف و تمجیدی که در موردی خاص ابراز می‌شود، صادقانه‌تر به نظر می‌رسد. برای مثال، «از داستانی که نوشتی خیلی خوشم آمد و خیلی خندیدم» . نباید گفت، «تو بهترین نویسنده کلاس هستی» . افراد دوست دارند جمله ویژه‌ای در مورد خود بشنوند و وقتی سیل تحسین نثار آنها شود، غیرواقعی بودن آن را حس می‌کنند.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
310
کنگره :
‏‫BJ1857‭‬‭ /ک9‏‫‭‭‮الف‬2 1389
دیویی :
‏‫‭395/122‬‬
کتابشناسی ملی :
‎1‎9‎5‎7‎9‎2‎6
شابک :
978-964-2785-29-2
سال نشر :
‏‫‏1389
نظرات درباره کتاب کلیدهای آموختن آداب اجتماعی به کودکان و نوجوانان
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.