خرید کتاب کلیدهای پرورش کودک تیزهوش

کتاب چاپی کلیدهای پرورش کودک تیزهوش

توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب کلیدهای پرورش کودک تیزهوش

کتاب کلیدهای پرورش کودک تیزهوش نوشته‌ی دکتر سیلویا بی. ریم(-۱۹۳۵) متخصص روان‌شناسی تیزهوشان است. مجموعه کتاب‌های « کلیدهای تربیت کودکان » برای پدران و مادران جوانی است که می‌خواهند به تجربه‌ای شیرین و موفق از پرورش فرزند دست یابند.

کتاب‌های این مجموعه همگی موضوع پرورش کودکان را پوشش می دهند، اما هر کدام محتوایی مستقل دارند، از جمله آنها می توان به آثاری همچون: آمادگی برای زایمان، روش‌های مناسب و صحیح شیر دادن، روش‌های مقابله با بیماری‌ها، آسیب‌ها، آلرژی‌ها، تولد فرزند دوم، نقش پدر در تربیت کودک و… اشاره کرد که توسط نشر صابرین به کتاب‌رسان آمده‌اند.

کتاب مقابل اثر متخصص روان‌شناسی تیزهوشان، دکتر سیلویا بی‌ریم است که توسط مینا اخباری آزاد برای پدران و مادران این سرزمین، به زبانی ساده و دقیق ترجمه شده‌است.

گاهی ظرفیت‌های فرزندان ما بیش‌از امکانات در دسترس آنان است و این مساله باعث می شود که گاهی والدین با احساساتی همچون ترس، شک، خجالت و... روبرو شوند چراکه گمان می کنند آنقدر باهوش نیستند که بتوانند نیازهای فرزندان‌شان را برآورده سازند یا با آنان همراهی کنند.

 اما اگر شما نیز کودکی چنین دارید، مطالعه این اثر به شما میگوید که تنها نیستید و نیاز نیست که همواره نگران شیوه ایفای نقش خود باشید‌؛ در عوض کمک می‌کند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته‌باشید و با عشق ورزیدن به فرزندتان اورا از مشکلات این مسیر برهانید.

گزیده کتاب کلیدهای پرورش کودک تیزهوش

(نیازهای کودکان تیزهوش خود را درک کنیم. گاهی احساس می کردیم که به راستی، کودکانمان بسیار باهوش تر از ما هستند. با دیدن نمره بالای ضریب هوشی آنها احساس حقارت می کردیم؛ همان طور که بسیاری از والدین کودکان تیزهوش با این مشکل مواجه می شوند. احساس خجالت، ریشه در این ترس داشت که شاید با آموزش کودکانمان قبل از موعد مقرر ( قبل از اینکه آماده یادگیری باشند ) ، خطایی مرتکب شده باشیم.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
262
کنگره :
‏‫‭‬‮‭HQ773/5‏‫‬‮‭‬‮‭‏‫‭‬‮‭/ر9ک8 1386
دیویی :
‏‫‭649/155‬
کتابشناسی ملی :
‭م‌84-46198
شابک :
978-964-6181-86-1
سال نشر :
1386
نظرات درباره کتاب کلیدهای پرورش کودک تیزهوش
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.