خرید و دانلود کتاب جوجه اردک زشت درون

چگونه جوجه اردک های زشت درون را به قوهای زیبا تبدیل کنیم

کتاب الکترونیکی جوجه اردک زشت درون

حجم دانلود: 1.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب جوجه اردک زشت درون

کتاب جوجه اردک زشت درون، شما را تا دروازه های شادی پایدار، آرامش درون و دوست داشتن خود خواهد برد و بالاخره در وجودتان فضایی برای دوست داشتن بدون اما و اگر دیگران خواهید یافت. و هنگامی که این چرخه حرکتش را آغاز می کند نه تنها زندگی‌تان را تغییر می‌دهد، بلکه جهان را نیز دگرگون خواهد کرد.

جوجه اردک زشت درون، کتابی است درباره‌ی برداشتن نقاب از آن بخشی از وجودمان که روابط‌مان را تخریب می‌کند، روحیه‌مان را خراب می‌کند و ما را از رسیدن به رؤیاها و آرزوهای مان باز می‌دارد. این بخش از وجودمان، همان چیزی است که روان شناس مشهور کارل گوستاو یونگ، سایه نامیده است.

کتاب جوجه اردک زشت درون درباره‌ی پشت سر گذاشتن دیوارها و موانعی است که خودمان آن ها را ایجاد کرده ایم و برای اولین بار دیدن اینکه چه کسی هستیم و در این جهان چه می کنیم. این کتاب شما را به سفری می برد که دیدگاه تان نسبت به خودتان، دیگران و این جهان را تغییر می دهد.

گزیده کتاب جوجه اردک زشت درون

 این کتاب شامل ایده هایی مهم از دوره ای آموزشی است که در طول این سال ها طراحی کرده ام تا به شما کمک کنم سایه‌ی خود را آشکار سازید، صاحبش شوید و آن را در آغوش بگیرید. با تعریف جزئیات سایه و کشف ماهیت و آثار آن کارم را شروع می کنم. سپس نکات مهم در پدیده‌ی سایه و فرافکنی را بررسی می کنم که در آن، بخش هایی مهم از وجودمان را انکار می کنیم و آن را به دیگران نسبت می دهیم. پس از در نظر گرفتن الگویی جدید برای درک زندگی درونی و بیرونی مان ــ الگوی هولوگرافیک هستی ــ می توانیم آنچه آموخته ایم را به کار گیریم تا وجوه پنهان بخش تاریک وجودمان را آشکار کنیم.

سپس فرآیند مالکیت و پذیرفتن مسئولیت سایه‌ی خود را آغاز می کنیم و هم زمان می آموزیم تا دوباره قدرتی را که به خودمان متعلق بوده است و آن را به دیگران بخشیده ایم، در اختیار گیریم. در پایان شیوه هایی را که می توانیم با کمک گرفتن از آن ها خود را دوست داشته باشیم و تغذیه کنیم بررسی می نماییم و ابزاری عملی در اختیار خواهیم گرفت تا به آرزوهای مان برسیم و زندگی ای در خور خویش بیافرینیم.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
280
کنگره :
BF175/5
دیویی :
155/264‬
کتابشناسی ملی :
6172496
شابک :
978-600-6268-28-6
سال نشر :
1399
نظرات درباره کتاب جوجه اردک زشت درون
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.