خرید و دانلود کتاب عقیق

زندگی نامه داستانی شهید حسین خرازی؛ فرمانده لشگر چهارده امام حسین (ع)

کتاب الکترونیکی عقیق

حجم دانلود: 8.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب عقیق

کتاب عقیق نوشته نصرت الله محمود زاده، بیانگر زندگی نامه داستانی شهید حسین خرازی؛ فرمانده لشگر چهارده امام حسین (ع) می باشد. او در اولین روز تهاجم عراق به ایران، داوطلبانه به خوزستان شتافت و به عنوان نیروی داوطلب در عملیات آزادسازی سوسنگرد حضور داشت. وی تحصیلاتش را در انستیتو تکنولوژی بابل در رشته مکانیک به پایان برد. و بعد از جنگ تحمیلی به ادامه تحصیل پرداخت و در مقطع کارشناسی ارشد رشته جامعه شناسی در دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شد.

گزیده کتاب عقیق

باز هم سرعت گرفت. چشم به جاده دوخته و پیچ‌ها را یکی پس از دیگری رد می‌کرد. آن ده نفری هم که پشت سیمرغ نشسته بودند، موی تن شان سیخ شده و جرأت اعتراض نداشتند. این چندکیلومتر آخر جاده، انگار کش پیدا کرده بود. حسین دل تو دلش نبود کی به سنندج می‌رسد؛ شهری که نمی دانست دست خودی است یا ضدانقلاب.

گاه نیم‌نگاهی می‌انداخت به دوطرف جاده تا کمین نخورد. او در آن شرایط اصلاً حوصلۀ درگیری در جاده را نداشت. اگرهم گروهی مقابلش سبز می‌شد، تارومارشان می‌کرد تا زودتر به سنندج برسد. کلاش را روی رگبار گذاشت تا بلافاصله عکس‌العمل نشان دهد. نگاهش در حاشیه‌ی جاده و کمین‌گاه‌های احتمالی سیر می‌کرد، اما تمام هوش و حواسش به سنندج بود.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
268
کنگره :
DSR1626‭‬ ‭/خ4‏‫‭م3 1396
دیویی :
955/0843092
کتابشناسی ملی :
5097656
شابک :
978-600-8857-28-0
سال نشر :
1392
نظرات درباره کتاب عقیق
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.