کتاب شهر شکل ها

3 از 1 نظر

کتاب چاپی شهر شکل ها

صفحات کتاب : 44

معرفی کتاب شهر شکل ها

کتاب شهر شکل ها به قلم مونا جوان، درباره شهری است که مردمش شکل های هندسی هستند. این کتاب داستان برای گروه سنی الف و ب نوشته شده و در مورد موضوعاتی مثل شکرگزاری، پیدا کردن دوست جدید، کمک، مهربانی، مراقبت موقع بیماری و .. است.

در این کتاب کودک علاوه برآشنایی با این موضوعات با شکل های هندسی نیز آشنا می شود و می تواند شکل های هندسی اطرافش را شناسایی کند.

گزیده کتاب شهر شکل ها

بیضی هم یکی دیگر از اهالی شهر شکل هاست. بیضی یک کشاورز سخت کوش است و در کشتزارش هندوانه و کیوی می کارد. ذوزنقه برای بیضی یک کلاه بیضی شکل دوخته که آن را همیشه، در مزرعه روی سرش می گذارد تا آفتاب، پوستش را نسوزاند. ا او وسایل بیضی شکل دیگری هم دارد. شما آنها را می بینید؟ در خانه شما چه وسایل بیضی شکلی وجود دارد؟

یک روز صبح وقتی بیضی به کشتزارش رفت تا بوته های هندوانه اش را آبیاری کند، ناگهان با چیز شگفت انگیزی روبه رو شد. یکی از بوته های کشتزار، یک هندوانه خیلی خیلی بزرگ داده بود. هندوانه حتی از خود بیضی هم بزرگتر بود. بیضی که حسابی شگفت زده شده بود با خودش فکر کرد این هندوانه خیلی بزرگ تر از آن است که بتواند آن را به بازار ببرد و بفروشد؛ پس باید فکری برای آن بکند. راه افتاد برود پیش دوستش مستطیل تا از او کمک و همفکری بگیرد..

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب شهر شکل ها

مشخصات کتاب شهر شکل ها

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 44

دیویی : ‏‫‭‮دا‬516‬‬

کتابشناسی ملی : 8513141

شابک : ‫‭978-964-973-719-5‬‬

سال نشر : ‏‫1400

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب شهر شکل ها