خرید و دانلود کتاب همیشه منتظر

خاطرات فاطمه وثوقی نیا: همسر سردار سرتیپ پاسدار شهید مدافع حرم، محسن قاجاریان

کتاب الکترونیکی همیشه منتظر

حجم دانلود: 13.9 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب همیشه منتظر

کتاب همیشه منتظر؛ خاطرات فاطمه وثوقی‌نیا، همسر شهید مدافع حرم سردار حاج محسن قاجاریان نوشته مریم عرفانیان توسط انتشارات خط مقدم منتشر شده است. این کتاب بر اساس زندگی سردار سرتیپ پاسدار، شهید مدافع حرم محسن قاجاریان نوشته شده است.

مریم عرفانیان درباره این کتاب می‌گوید: همیشه منتظر، تلخ و شیرین‌هایِ زندگیِ ‌ِ بزرگ مردی است که ره عشق را در دفاع از حریم اهل‌بیت (علیهماالسلام) طی کرد.

گزیده کتاب همیشه منتظر

اقوام شنیده بودند آمده ای خواستگاری ام. بعضی سنگ اندازی می کردند که جبهه می روی؛ مسئولیت خانواده‌ات را به عهده داری و باید برادرها و خواهرهایت را سر و سامان بدهی. برای همین ها هم حقوقت را تمام و کمال خرج می کنی و پس اندازی نداری. پدر اما موافق این وصلت بود. می گفت «محسن آقا رو برای نجابت و دین و ایمونش قبول دارم... ».

 مادر هم در ادامه‌ی حرفش می گفت «خود فرشته باید تصمیم بگیره. ». با برادرهایم هم سن وسال بودی. علاقه‌ی زیادی به هم داشتید. مدتی از سرباز ی محمود و مسعود با تو در اهواز سپری شده بود. آن ها هم با این وصلت موافق بودند. در همان چند روزی که قرار بود تصمیم نهایی ام را به خانواده بگویم، به دوستانم گفتم: پسرخاله ام خواستگارم شده. آن ها که پیشتر کنجکاو بودند با چه کسی ازدواج می کنم، تعجب کردند. یکی شان با هیجان گفت: به نظر من، جواب مثبت بده. آخه پسر سربه زیر و نجیب، تو این دوره زمونه کم پیدا می شه.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
286
کنگره :
PIR8151
دیویی :
8‮فا‬3/62‬‬
کتابشناسی ملی :
7428002
شابک :
978-622-751012-6
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب همیشه منتظر
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.