امتیاز
5 / 5.0
نصب فراکتاب
مطالعه در کتابخوان
41,300

نظر دیگران

نظر شما چیست؟

معرفی کتاب کمیک ایلیا جلد 11

کتاب کمیک ایلیا جلد 11، به قلم امین توکلی یک مجموعه داستان دنباله‌دار مصور یا کمیک استریپ می باشد از انتشارات کمیکا کتاب‌های کمیک یا داستان مصور، کتاب‌هایی هستند که به کمک تصویر، داستانی را برای شما روایت می‌کنند.

همه‌ی ما دوست داریم در دنیای فانتزی داستان‌ها غرق شویم، دنیایی که در آن همه می‌توانند قدرت‌های خارق‌العاده داشته باشند و بسیاری از غیر ممکن‌ها در آن ممکن می‌شود. کتاب داستان مصور ایلیا؛ تولد یک قهرمان، کلید ورود شما به دنیای داستان‌های فانتزی ابرقهرمانان است.

به دنیای کمیکا خوش آمدید! دنیایی که قاب‌های پشت سر هم کمیک، مانند دانه‌های یک زنجیر، داستانی جذاب و دوست داشتنی را روایت می‌کنند. رئیس ناتان، اسمی که تا پیش از این به گوش کسی نخورده بود، ولی حالا به همراه ترس از یک بیماری عجیب در بین مردم شهر پیچیده است.

کسی که با یکدست به یاری مردم آمده و با دست دیگر از آن ها بهایی سنگین طلب کرده. مردم رنج دیده شهر که تحت شرایط سختی قرار گرفته‌اند چه تصمیمی خواهند گرفت؟

آیا به ناتان و ادعاهایش اعتماد کرده و شهر را در اختیارش می‌گذارند؟ ایلیا برای پایان دادن به این کابوس چه کار می‌تواند بکند؟

گزیده کتاب کمیک ایلیا جلد 11

مردم شهر از طرفی از وعده‌های ناتان ناامید شده‌اند و از طرف دیگر توان روبه‌رو شدن با او را ندارند. فقط مبارزی قهرمان می‌تواند شرایط را تغییر دهد و قدرت را از ناتان پس بگیرد؛ مبارزی که به راحتی شکست نخورد و قدرتی خارق العاده همراه خودش داشته باشد. کسی که بتواند الهامبخش باشد و به مردم روحیه بدهد تا جلوی ناتان بایستند.

 ایلیا، بعد از دیدن آن نبرد تاریخی و درس بزرگی که گرفته است، همان مبارزی شده که شهر به او احتیاج دارد. اما شکست دادن ناتان، که دشمن کوچکی نیست و برای همه چیز نقشه کشیده، آسان نخواهد بود و ممکن است به قیمت جان ایلیا تمام شود. با ایلیا همراه شویم تا ببینیم این بار موفق می‌شود ناتان را از شهر بیرون کند یا از او شکست می‌خورد.

دیویی :
‫‬‮‭741/5955‬‬ [ج]‬‭‮‬
کتابشناسی ملی :
6122208
شابک :
978-622-96777-5-9
سال نشر :
1399
صفحات کتاب :
32
کنگره :
‫‬‮‭PN6790‭‬‭‬‭‭‬ ‬‬‬‬

کتاب های مشابه ایلیا 11