خرید و دانلود کتاب خاطرات فاطمه آباد

کتاب الکترونیکی خاطرات فاطمه آباد

حجم دانلود: 267.0 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب خاطرات فاطمه ‌آباد، خاطرات فاطمه ‌آباد همسر سردار شهید علی ‌بینا است که محمدرضا محمدی پاشاک آن را تدوین کرده است.
موضوع این کتاب، جنگ ایران و عراق است و قالب کتاب خاطرات است.
سردار علی بینا، در اسفند سال 1341 در پشتکوه دوساری، واقع در منطقه عشایرنشین جبال بارز جیرفت به دنیا آمد. پدرش هم‌زمان با تولد علی از کوچ‌نشینی دست برداشت و در لوت سوزان ماندگار شد.
در زمانه‌ای که پهلوی دوم با انقلاب سفید، ادعای برانداختن نظام ارباب و رعیتی را داشت، خانواده بینا، بازی دست پس‌مانده‌های خوانین منطقه قرار گرفتند و حاصل دسترنجشان به تاراج رفت.
بینا، سال سوم اقتصاد را می‌خواند که جنگ شروع شد. او روانه جنگ شد. در عملیات خیبر جنگید و در عملیات بدر به فرماندهی گردان حسین بن علی علیه‌السلام از لشکر 41 ثارالله رسید. در فاو و مهران هم حضور داشت و سرانجام کنار نهر جاسم ـ عملیات کربلای 5 در تاریخ 29 / 10 / 65 به شهادت رسید.
از علی بینا دو فرزند به نام‌های زینب و حسین‌علی به یادگار مانده است. خانم آباد، کتاب را با جریان آشنایی‌اش با سردار شهید آغاز کرده و در این کتاب خاطرات سه سال زندگی را با این شهید گران‌قدر بازگو می‌کند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
68
شابک دیجیتال :
978-600-03-1921-2
نظرات درباره کتاب خاطرات فاطمه آباد
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.