خرید و دانلود کتاب جمعیت شناسی در برنامه‌ریزی آموزشی

کتاب الکترونیکی جمعیت شناسی در برنامه‌ریزی آموزشی

حجم دانلود: 1.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

جمعیت شناسی به عنوان یکی از مبانی عمده برنامه ریزی در جوامع امروزی شناخته شده است، یعنی براساس اطلاعات جمعیتی است که برنامه ریزان می توانند در زمینه های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی طرح هایی را ارایه دهند. اگرچه مطالعه علمی جمعیت از نیمه دوم قرن نوزدهم آغاز شده است. موضوع جمعیت در تمدن های قدیمی نیز مطرح بوده و در حال حاضر در کشورهای پیشرفته صنعتی و در کشورهای در حال توسعه، شناخت جمعیت را اساس برنامه ریزی های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی خود قرار داده اند.
تدریس درس جمعیت شناسی در برنامه ریزی آموزشی در دوره های کارشناسی ارشد به وسیله اینجانب فرصتی بدست داد تا اجمالاً رابطه جمعیت شناسی با برنامه ریزی آموزشی را مطالعه و بررسی نموده و امید است حاصل این مطالعه مورد توجه دانش پژوهان و مربیان و علاقمندان این رشته قرار گیرد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
167
کنگره :
‫‬‭LB5‫‬‭/ح2ج8 1390
دیویی :
‫‬‭370/8
کتابشناسی ملی :
2462522
شابک :
978-600-5413-55-7‬‬‬
سال نشر :
1390
نظرات درباره کتاب جمعیت شناسی در برنامه‌ریزی آموزشی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.