خرید و دانلود کتاب از استخوان‌ها، مفاصل، و ماهیچه‌هایت چه می‌دانی؟

به همراه آموزش حرکات ورزشی تقویت‌کننده‌ی بدن

کتاب الکترونیکی از استخوان‌ها، مفاصل، و ماهیچه‌هایت چه می‌دانی؟

حجم دانلود: 724.3 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

سیستم اسکلتی به بدنتان شکل می دهد و به شما اجازه می دهد راست بایستید. به علاوه این سیستم اسکلتی اندام های داخلی بدنتان را از آسیب های ناشی از سقوط، زمین خوردن، تصادفات و پرتاب چاقوی شعبده بازان حفظ می کند.
احتمالاً شما طوری آموزش دیده اید که باور دارید استخوان هایتان شباهت زیادی به تخته های چوبیِ دو در چهار خانه دارند – و جامد، یکپارچه و عموماً تغییر ناپذیر هستند. به عقیده ی شما همین طور که تغییر می کنیم و از کودک به بزرگسال تبدیل می شویم، اندازه ی استخوان هایمان هم رشد می کند، ولی جز این تغییر، تغییر دیگری در ساختار استخوان ها ایجاد نمی شود. درست است؟ نه دقیقاً. مولکول هایی که هم اکنون هر یک از استخوان های شما را تشکیل داده اند، در واقع با مولکول هایی که ده سال پیش استخوان های بدن شما را تشکیل داده بودند، متفاوت هستند. مولکول های استخوان های شما در پاسخ به نیاز استخوان ها- و این که چگونه آن ها را تغذیه می کنید، تغییر می کنند. همان طور که می توانید میزان کارایی قلبتان را در پمپاژ کردن خون کنترل کنید، یا اندازه ی دور کمرتان را کنترل کنید، می توانید چگونگی پیر شدن استخوان هایتان را هم کنترل کنید.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
89
کنگره :
‫‭‭RA776‭‭/ر96ت‌9 4.ج‌1385
دیویی :
‫‭‭613
کتابشناسی ملی :
‭م‌84-46190
شابک :
9647640587
سال نشر :
1385
نظرات درباره کتاب از استخوان‌ها، مفاصل، و ماهیچه‌هایت چه می‌دانی؟
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.