خرید و دانلود کتاب برنامه‌نویسی شی گرا در ASP.NET

کتاب الکترونیکی برنامه‌نویسی شی گرا در ASP.NET

حجم دانلود: 7.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

برنامه نویسی، مسیری برای رسیدن به راه حل یک مسئله است. برنامه نویسان می توانند این مسیر را طی کرده و با رو شهای خلاقانه، به اهداف خود دست یابند. مدت زمان طی این مسیر برای هر برنامه نویس، متفاوت است. اینکه این مسیر در چه زمانی و چگونه دنبال شود، بستگی مستقیم به تجربه و استفاده صحیح برنامه نویس از ابزارهای موجود دارد. یکی از روش های طی این مسیر با سرعت بالاتر، برنامه نویسی اصولی و صحیح با ابزاری همچون برنامه نویسی شی ء گراست.
در این کتاب سعی شده تا برای کاربرانی که برای نخستین بار، سعی در استفاده از این ابزار را دارند بستر مناسبی فراهم آید.
در انتها بیان این جمله کلیشه ای را لازم می بینم که هیچ اثر نگارشی، حتی پس از چندین بار بازخوانی، نمی تواند خالی از اشکال باشد که این امر، دامن گیر این کتاب نیز می شود. بنابرین، وجود ایرادات احتمالی نگارشی، ویراستاری، و فنی را به حساب قصور یا ک مکاری بنده نگذارید و خواهش دارم با انتقال این نکات به بنده، مرا در ماندن دراین راه پرمخاطره و نیز نگارش هرچه بهتر آثار بعدی یاری فرمایید.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
170
کنگره :
‫‬‭QA76/64‫‬‭‫‬‭‭/ب2ب4 1390
دیویی :
‫‬‭005/117
کتابشناسی ملی :
2276244
شابک :
978-964-2989-59-1‬‬
سال نشر :
1390
نظرات درباره کتاب برنامه‌نویسی شی گرا در ASP.NET
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.