دانلود کتاب صوتی شفای زندگی

کتابی الهام بخش، همراه با امید و بینش های تازه به زندگی

ناشر: طاهریان

نویسنده:

مترجم: سمانه فلاح

ارائه دهنده: استودیو نوار

گوینده: سحر بیرانوند

مجموعه کتاب : به سوی موفقیت

کتاب الکترونیکی شفای زندگی

حجم دانلود: 1.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب شفای زندگی

کتاب شفای زندگی نوشته‌ی لوییز ال هی، یکی از برترین و موفق‌ترین آثار حوزه‌ی روانشناسی و خودشناسی است. کتاب صوتی شفای زندگی یکی از کتاب‌هایی‌ست که تقریبا همه‌ی ما، یک بار هم که شده نام آن را شنیده‌ایم. این کتاب یکی از موفق‌ترین آثار در حوزه‌ی خودشناسی‌ست. با شنیدن این کتاب صوتی نگاهی جدید و نوین درباره‌ی قدرت ذهن پیدا می‌کنید. رویکرد نویسنده، بسیار کاربردی و ریشه‌ای‌ست. به گونه‌ای که در ابتدای کتاب تنها به این می‌پردازد که مشکل ما در زندگی چیست و چگونه می‌توانیم آن را حل کنیم.

شفای زندگی تنها یک کتاب خودشناسی نیست که آن‌ را بشنویم و تمام کنیم و با تمام شدنش تمام آموزه‌هایش فراموشمان بشود. بلکه کتابی عمیقا تاثیر گذار است که آموزه‌ها و مثال‌های آن تا سال‌های سال یادمان می‌ماند و بر زندگی‌مان تاثیر می‌گذارد.

گزیده کتاب شفای زندگی 

زندگی بسیار ساده است، از همان دست که بدهیم، از همان دست می‌گیریم. هرگونه درباره‌‌ی خود بیندیشیم، برایمان به واقعیت در می‌آید .من معتقدم که هرکس از جمله خودم، مسئول همه‌ی چیزهایی است که در زندگی پیش می‌آید .هر اندیشه‌ای که از ذهن ما می‌گذرد ،آینده‌ی ما را می‌آفریند .هر کدام از ما‌، با اندیشه‌ها واحساس‌هایمان تجربه‌های خود را می‌آفرینیم. اندیشه‌هایی که به ذهن ما راه می‌یابد وکلماتی که برزبان می‌رانیم ،تجربه‌های ما را می‌آفریند. خود ما اوضاع و شرایط را می‌آفرینیم، و بعد برای ناکامی خود، دیگران را سرزنش می‌کنیم و اقتدار خویش را از دست می‌دهیم. هیچ کس و هیچ جا و هیچ چیز، بر ما اقتداری ندارد. زیرا ما تنها اندیشه‌ور ذهن خودمان هستیم. ما تجربه‌ها و واقعیت خویش و همه‌ی کسانی را که در این واقعیت جا گرفته‌اند، می‌آفرینیم.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
176
کنگره :
BF637‭‬ ‭/خ9‫‭ھ9 1394
دیویی :
158
کتابشناسی ملی :
3694004
شابک :
978-600-6235-59-2
سال نشر :
1394
4 / 4.8
نظرات درباره کتاب شفای زندگی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.