دانلود کتاب صوتی افراد مناسب را استخدام کنید

و آن ها را نگه دارید

کتاب دیجیتال (صوت و متن) افراد مناسب را استخدام کنید

حجم دانلود: 22.3 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

برایان تریسی در کتاب 21 روش عالی برای اینکه افراد مناسب را استخدام کنید و آن ها را نگه دارید، 21 ایده از بهترین ایده هایی را که تا به حال توسط مدیران یافت شده تا افراد مناسب را استخدام کنند و نگه دارند را با شما در میان می گذارد.

با عمل کردن به اصول کتاب 21 روش عالی برای اینکه افراد مناسب را استخدام کنید و آن ها را نگه دارید (21Great Way To & Hire And Keep Good People)، می توانید در زمان صرفه جویی کنید، تصمیم های بهتری در انتخاب هایتان بگیرید و ارزش خدمتی که به شرکت تان می کنید را فوق العاده افزایش بدهید.

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده این کتاب، یکی از بزرگ ترین مشاوران و مربیان مدیریت در دنیا است. برایان خود برای 22 شرکت متفاوت کار کرده است. او بیشتر از 300 عنوان برنامه ی صوتی درباره ی موفقیت شخصی و شغلی دارد. برنامه های او به 20 زبان ترجمه شده و او نویسنده 12 کتاب است. برایان به بیش از دو میلیون تاجر در 23 کشور آموزش و به بیش از 500 شرکت مشاوره داده است.

در بخشی از کتاب 21 روش عالی برای اینکه افراد مناسب را استخدام کنید و آن ها را نگه دارید می خوانیم:

واقعا تعجب آور است که چه افراد زیادی آگهی می دهند یا دنبال داوطلبان جدید برای شغلی می گردند، اما چند دقیقه وقت نمی گذارند که بنشینند و شرح واضحی از کسی که نیاز دارند را بنویسند. یک چیز عجیب بین مغز و دست تان اتفاق می افتد. وقتی همه ی خصوصیاتی را که داوطلب ایده آل آن شغل باید داشته باشد می نویسید، از وضوح باور نکردنی ای که روی کاغذ به وجود می آورید حیرت خواهید کرد.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
43
سال نشر :
1390
نظرات درباره کتاب افراد مناسب را استخدام کنید
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.