کتاب من کنیز زینبم(علیها السلام)

زندگی نامه و خاطرات حاجیه خانم بتول اسلامی فر مادر شهید مسعود مربوبی و خواهر شهید محمدجواد اسلامی فر

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی من کنیز زینبم(علیها السلام)

حجم دانلود: 1.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 160

این کتاب شامل 46 داستان است که آن روزها، ازدواج، تربیت، حج، تظاهرات، سفر پرماجرا، پیروزی انقلاب، شروع جنگ، گروه تخریب، زندان نقده، انجام تکلیف، جواد در لبنان، ماجرای مار، مفقودالجسد، گذر ایام، رجعت مسعود، جهاد در خانه، پرواز و ... از جمله عناوین داستان های آن است.
بی کرانه ها عنوانی است برای مقدمه اثر که در آن درباره داستان زنانی صحبت به میان آمده است که عاشقانه قدم در راه دوست نهادند و عزیزترین دارایی خود را بدون هیچ توقعی تقدیم کردند.
زنانی که شهادت فرزندشان را دیدند و خم به ابرو نیاوردند. همچنین صحبت از زنانی است که در پشت جبهه مشغول به جهاد شدند و راه نورانی شهدا را ادامه دادند و مادرانی که هنوز چشم انتظار هستند که فرزندشان بازگردد.
سبک نگارش این کتاب که با تلاش یک گروه فرهنگی انجام می شود، به این صورت است که خاطرات مختلف در قالب داستانک دو، سه و حتی یک صفحه ای بیان می شود و شاید پیوستگی چندانی را نتوان بین داستان ها مشاهده کرد. البته این رویکرد با توجه به ترتیب زمانی آورده شده اند.
پایان بخش کتاب شامل تصاویر و ضمائمی از شهیدان اسلامی فر و مربوبی است. شهید اسلامی فر از دوستان نزدیک حجت الاسلام علیرضا پناهیان بوده است. در پایان کتاب، تصویری از مزار دو شهید که در کنار هم به خاک سپرده شده اند، به چشم می خورد...

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب من کنیز زینبم(علیها السلام)

مشخصات کتاب من کنیز زینبم(علیها السلام)

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 160

کنگره : ‏‫‭DSR1629 /‮الف‬485آ3 1393

دیویی : ‏‫‬‮‭955/0843092

کتابشناسی ملی : 3525625

شابک : 978-600-94498-3-5‬

سال نشر : 1393

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب من کنیز زینبم(علیها السلام)