× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

مویه های غریبانه

خاطرات مستوفی

نوع اثر : کتاب

ناشر : بین المللی الهدی

نویسنده :

صفحات کتاب : 184

کنگره : ‏‫‬‭DSR1528/5/م5آ3 1380

دیویی : 955/0824092

کتابشناسی ملی : ‭م‌79-24273

شابک : 964-472-318-x

سال نشر : 1380

خلاصه اثر

کشورها همواره شاهد رخدادها و حوادثی بوده اند که حافظه تاریخی ملت ها را تشکیل می دهد و آگاهی به آنها می تواند از تکرار اشتباهات جلوگیری کند و چراغ راهی برای آینده باشد، جنگ دوم جهانی که بیشتر نقاط جهان را در لهیب آتش و خون فرو برد، کشور ما را نیز بی نصیب نگذاشت. اما آنچه در این کتاب مورد توجه قرار گرفته آشوب و غائله ای بود که در گوشه ای از ایران با ادعای استقلال آذربایجان و در واقع وابستگی آن به اتحاد جماهیر شوروی برپا شد و جوانان بسیاری را با رنج ها و مصائب زیادی روبه رو کرد.
نویسنده کتاب یکی از جوانانی بوده است که فریب ادعاهای دروغین پیشه وری و کارگزاران خودفروخته او را خوردند و سال های دهشتناک و سراسر رنج و محنت را به دور از وطن و خانواده خود در اتحاد جماهیر شوروی به سر بردند.
این کتاب در واقع «زندگینامه خودنوشت» اسد مستوفی است که وقایع و تحولات آن از روز سوم شهریور و ورود نیروهای شوروی به شمال ایران و استان آذربایجان آغاز می شود.
این کتاب شرح رنج ها و مصیبت هایی است که فراریان فرقه آذربایجان پس از پایان جنگ جهانی دوم در اتحاد جماهیر شوروی با آن ها روبه رو بوده اند، زیرا حاکمان شوروی با این فراریان همانند اسرای جنگی رفتار می کردند...

کتاب‌الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 925.4 کیلو بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 184

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات