× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

نسبت انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی

تونس و مصر

نوع اثر : کتاب

ناشر : بین المللی الهدی

نویسنده :

صفحات کتاب : 318

کنگره : ‏‫‬‭DSR1564‏‫‭/‮الف‬2ن5 1393

دیویی : 955/083

کتابشناسی ملی : 3736074

شابک : 978-964-439-675-5

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

این کتاب که در دو بخش به موضوع کتاب می پردازد در بخش اول چارچوب نظری را تبیین می کند و در 3 فصل تحت عنوان «چارچوب نظری انقلاب ها»، «گفتمان به مثابه روش» و «مدل تحقیق» این موضوع را بیان می کند.

بخش اول به تفصیل به تعریف انقلاب، انواع انقلاب و واکاوی نظریه های انقلاب همت گمارده است. این فصل چهار نسل نظریه پردازی انقلاب را بامحوریت انقلاب اسلامی مورد بررسی قرار می دهد و مشخصاً تأثیر انقلاب اسلامی را بر حوزه نظری و عملی و عینی انقلابات به بحث گذارده است.

در بخش دوم کتاب «نسبت انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی» با عنوان «انقلاب های عربی، بیداری اسلامی شمال آفریقا و نظریه های انقلاب» نیز نویسنده در 3 فصل به انقلاب های منطقه و چیستی و چگونگی آن ها اشاره کرده است. «انقلاب های عربی» (بیداری اسلامی)، «انقلاب های عربی و نظریه های انقلاب» و «انقلاب های عربی و گفتمان اسلام سیاسی» نیز سر فصل های بخش دم این کتاب است...

کتاب‌الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 2.7 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 318

موضوعات

فهرست

مقدمه
پیشگفتار
بخش اول: چارچوب نظری
بخش دوم: انقلاب های عربی، بیداری اسلامی شمال آفریقا و نظریه های انقلاب

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات