کتاب تکنیک های طلایی ارسال مقاله به مجلات پژوهشی و همایش ها

راهنمای کاربردی سابمیت، داوری و اکسپت مقلات پژوهشی در کنفراس ها و ژورنال های ISI

3 از 1 نظر

کتاب‌الکترونیکی

حجم دانلود: 3.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 175

خلاصه کتاب تکنیک های طلایی ارسال مقاله به مجلات پژوهشی و همایش ها

امروزه داشتن سابقه چاپ مقاله پژوهشی در یک مجله علمی معتبر و یا ارائه مقاله در یک کنفرانس معتبر علمی، یکی از پیش نیازهای مهم و اصلی در رشد و ارتقای علمی و آکادمیک دانشگاهیان به شمار می رود.
چه دانشجویان مقاطع عالی تحصیلی و چه اساتید و مدرسان دانشگاهی، نیازمند انجام تحقیق و پژوهش اند که این فعالیت های تحقیقاتی نیز تنها در مجلات علمی یا کنفرانس های ملی و بین المللی قابل انعکاس است.
بنابراین دغدغه ارسال مقاله و اخذ تاییدیه چاپ از یک ژورنال معتبر، یا ارائه یک مقاله در یک کنفرانس علمی، برای هر یک از افراد درگیر در فضای آکادمیک ضروری است. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکترا دارند؛ همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی، یکی از فاکتورهای تعیین کننده در ارزیابی فعالیت های تحقیقاتی، طرح های پژوهشی و کنفرانس ها و سخنرانی های دانشگاهی محسوب می شود.
در عین حال، چاپ مقاله در مجلات پژوهشی و ISI یکی از ملاک های اصلی ارزشیابی جایگاه علمی اساتید در ساختار آکادمیک است و به همین دلیل پیگیری برای یافتن یک ژورنال خوب و معتبر و تلاش برای ارسال و چاپ مقاله در آن، به یکی از دغدغه های اصلی در میان دانشگاهیان ما بدل شده است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : تحقیق یار

صفحات کتاب : 175

کنگره : ‏‫‬‭PN۴۵۰۰‏‫‭/پ۲‮الف‬۴ ۱۳۹۶

دیویی : ‏‫‬‭۸۰۸/۴‮

کتابشناسی ملی : ۴۶۴۱۹۲۹

شابک : ‏‫‬‭978-600-97443-4-3‬‬‬

سال نشر : 1396

نظرات