× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

خنده اشک

بر اساس خاطره های مربوط به شهیدان دفاع مقدس خراسان

نوع اثر : کتاب

ناشر : ستاره ها

نویسنده :

صفحات کتاب : 90

کنگره : ‏‫DSR۱۶۲۶‭‬ ‭/س۱۷۳‏‫‭ج۹ ۱۳۹۰

دیویی : ‏‫‭۹۵۵/۰۸۴۳۰۹۲

کتابشناسی ملی : ‎۲‎۳‎۲‎۲‎۹‎۱‎۸

شابک : ‏‫‭9786005146936

سال نشر : 1390

خلاصه اثر

خنده اشک: برگرفته از خاطرات مربوط به شهیدان دفاع مقدس خراسان

امروزه ادبیات دفاع مقدس که به عنوان یکی از مهم ترین گونه های ادبی در ایران شناخته می شود، خود به زیرشاخه های متنوعی تقسیم شده است. در این میان زندگی نامه، رمان، داستان کوتاه، خاطره، داستان، شعر و دلنوشته های ادبی، بیشترین فراوانی را به خود اختصاص داده است.

نگارنده این مجموعه که در یک دوره طولانی پنج ساله، به خاطر شرکت در طرح سرگذشت پژوهی شهدا توفیق همنشینی با خانواده معزز شهیدان و مصاحبه با آن ها را داشته است، از نزدیک حال و هوای راویان خاطرات شنیدنی مربوط به این عزیزان را درک کرده، به گونه ای که بسیاری از این خاطرات و حتی نوع روایت آن، برای مدت طولانی و چه بسا برخی را تا همیشه همراه خواهد داشت.

در بازنویسی و بازآفرینی خاطره داستان های درج شده در این مجموعه، قهرمان ها و شخصیت های داستان ها برآمده از واقعیتند، هر چند این واقع گرایی بیشتر در لایه های درونی، مستور مانده و سعی شده است در بازآفرینی وقایع، آن ها را در لفافه هایی از تخیلی زنده و خلاق آراسته گرداند.

کتاب الکترونیکی

700 تومان

حجم : 252.0 کیلو بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 47

موضوعات

فهرست

مقدمه
سهم کبوترها
شانه هایت کو؟
خنده اشک
در حضور باران
تابلو
مرغ عشق
پرنده
چکمه
نذر
مجنون
رهایی
دخیل
کت مخملی
بوی عشق
همسنگر
آخرین تصویر
دار قالی
دو کبوتر، یک پرواز
نماز عشق
پرواز مشترک
شب سفید
چشمه سرخ
فصل سرد

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات