1 / 5

تاکتیک های میلیاردرهای موفق

رازهای نخبگان دنیای ثروتمندان از زبان پدر پولدار


دانلود کتاب تاکتیک های میلیاردرهای موفق

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 3.3 مگا بایت
صفحات کتاب : 176
10,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

از جمله کارهای مهم رئیس جمهور ایالات متحده که باعث تغییر قوانین پولی دنیا شد تفکیک پول یعنی دلار آمریکا از طلا بود. تغییر فوق نظام مالی آمریکا و متعاقباً کل جهان را تحت تأثیر قرار داد.

این تغییر را شاید بتوان ریشه مشکلات اقتصادی فعلی دانست که دنیا با آن دست به گریبان است. به دنبال این تغییر برای رفع مشکلات مالی مقادیر زیادی اسکناس بدون پشتوانه چاپ کرد و مشکلات نه تنها کم نشد بلکه روزبه روز نیز افزایش پیدا کرد.

حال سؤال این است که آیا بحران های اقتصادی مانند حوادث طبیعی تنها یک اتفاق غیرقابل پیش بینی است؟ در جواب این سؤال برخی می گویند بله ولی من فریاد می زنم: خیر.

و سؤال دوم اینکه آیا صاحبان قدرت می توانند حلال مشکلات فعلی اقتصاد باشند؟ این وعده ای است که بسیاری از مردم به آن دل خوش کرده اند ولی من بازهم فریاد می زنم خیر نمی توانند زیرا این افراد و سازمان ها هستند که خود باعث و بانی این مشکلات اقتصادی هستند و از این مشکلات سود به جیب می زنند.

واقعیت این است که مشکلات اقتصادی روزبه روز بیشتر می شود و امیدی به کاهش آن ها نیست. در تأیید این ادعا همین بس که دولت ایالات متحده در دهه 1980 میلیون ها دلار کمک مالی به شرکت های در حال ورشکستگی کرد و این فرایند در دهۀ 1990 به میلیاردها دلار و در حال حاضر به تریلیون دلار افزایش پیدا کرده است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 176

کنگره : ‏‫‬‭HG۱۷۹‏‫‭‏‫‬‭‭/ک۹ت۹ ۱۳۹۶

دیویی : ‏‫‭۳۳۲/۰۲۴

کتابشناسی ملی : ۴۶۸۶۸۲۸

شابک : ‫‬‭978-600-6235-88-2

سال نشر : 1396

نظرات

98912****5565

به نظر بنده ده دقیقه برای مطاله 47صفحه کتاب بسیار کم میباشد ونمیشه مفاهیم آن رادرک کرد لذا درصورت امکان مدت مطالعه حداقل به30دقیقه افزایش یابد

1396/4/13

پاسخ