کتاب میکروب شناسی پزشکی (جلد دوم)

5 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی میکروب شناسی پزشکی (جلد دوم)

حجم دانلود: 7.7 مگا بایت
صفحات کتاب : 623

ویروس شناسی پزشکی شاخه ای مهم از علوم پزشکی است که به ویژگی های ویروس های بیماری زا، راه های انتقال و مکانیسم های ایجاد عفونت می پردازد. بخش ویروس شناسی از کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز با سابقه نشر مستمر بیش از 60 سال همچنان یکی از منابع اصلی علم ویروس شناسی پزشکی در دنیا و ایران می باشد.

ویرایش بیست و هفتم این کتاب نیز همچون ویرایش های قبلی تمام ویروس های مهم پزشکی را پوشش داده است. در کنار دیگر نقاط قوت کتاب که روانی و اختصار در آموزش ویروس شناسی است، در این ویرایش با عنایت به پیشرفت و تغییرات شگرف دانش پزشکی در سال های اخیر بویژه در مکانیسم های ملکولی که منجر به ارتقا جدی درک ما از بیماری زایی ویروس ها، و کشف پاتوژن های نو شده است تقریبا تمامی فصول کتاب کاملاً بازنگری شده اند و حاوی به روز ترین مطالب علمی در زمینه تخصصی هستند .

در جلد دوم ترجمه این کتاب که پیش رو دارید در مورد تمام ویروس های بیماری زا به طور کامل و در عین حال مختصر بحث شده است. در 2 فصل ابتدایی این کتاب به کلیات ویروس شناسی پرداخته شده است. در ادامه کتاب هر فصل به یک گروه از ویروس های بیماری زا اختصاص یافته است و تمام ویروس های بیماری زای انسانی بطور کامل توضیح داده شده است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب میکروب شناسی پزشکی (جلد دوم)

مشخصات کتاب میکروب شناسی پزشکی (جلد دوم)

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : میکروب شناسی پزشکی

صفحات کتاب : 623

کنگره : QR46‏‫‭‏‫‭/ج2م96 1396

دیویی : 616/9041

کتابشناسی ملی : 4684422

شابک : 978-600-106-545-3‬‬‬‮

سال نشر : 1396

نظرات درباره کتاب میکروب شناسی پزشکی (جلد دوم)