× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 5

سهام خیام دختری از هویزه

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 58

شابک دیجیتال : 978-600-03-1804-8

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

کتاب سهام خیام نوشته سید قاسم یاحسینی پژوهشی درباره دختردوازده ساله ای به نام سهام خیام است که درآغاز جنگ تحمیلی توسط نیروهای اشغاگر عراقی در هویزه به شهادت رسیده است . این نخستین اثری است که درباره سهام خیام منتشرشده است تاکنون هیچ تک نگاری مستقل یا گزارشی درباره او به چاپ نرسیده است .
در قسمت نخست کتاب مطالعات انجام شده درباره سهام خیام آورده شده است و درادامه توضیحاتی درباره موقعیت جغرافیایی و تاریخی هویزه ونقش هویزه در جریان جنگ تحمیلی آورده شده است . در بخش بعدی کتاب بیوگرافی از سهام خیام و اعضای خانواده و پدر بزرگ و مادربزرگ و پدر ومادر او آورده شده است و سپس فعالیت ها و جسارت های دختری 12 ساله در برابر نیروهای اشغالگر می پردازد . اطلاعات این کتاب از مصاحبه با کاظم خیام پدرخیام ،با نسیمه جرفی حسینی مادر خیام ، با شیرین خیام خواهر سهام در هویزه در سال 1380و همچنین از آرشیو مرکز بسیج خواهران دشت آزادگان سوسنگرد به دست آمده است .

کتاب الکترونیکی

2,500 تومان

حجم : 3.8 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 58

موضوعات

فهرست

شناخت نامه
اشاره
مطالعات انجام شده
مطالعات انجام شده دربارة سهام خیام
هویزه، زادگاه سهام خیام
پدربزرگ پدری سهام
پدر سهام
مادر سهام
محل تولد سهام
تولد سهام
کودکی سهام
سهام در انقلاب
قصه گویی سهام
سهام در خانه
عکس یادگاری سهام
سهام خیام در جنگ با دشمن
الیوم اموت!
شهادت سهام خیام
تاریخ شهادت سهام خیام
پس از شهادت سهام خیام
فهرست منابع و مآخذ
عکس ها

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات