کتاب ماموستا

زندگی نامه و خاطرات ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه

4.5 از 2 نظر

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 8.3 مگا بایت
صفحات کتاب : 694

خلاصه کتاب ماموستا

ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعه پاوه:
هر قومی تاریخ نداشته باشد، قوم مُرده است و هر تاریخی نیز درست بیان نشود تاریخ تحریف شده است. ما در خاطره هایمان واقعیت ها را می گوییم و نیازی به اضافه گویی نداریم. هنوز دشمن با ما آتش بس نکرده است و 38 سال است درگیر جنگ هستیم.

خون شیعه و سنی در 8 سال دفاع مقدس در کنار هم ریخت. شب گذشته فیلم نحوه شهادت شهید حججی را دیدم و دچار اضطراب شدم. تعجب کردم چگونه داعش ها ادعای مسلمانی دارند و سر مسلمان را می برند و الله اکبر می گویند، با این الله اکبر متوجه شدم الله اکبر دروغین هم وجود دارد. تببین الله اکبر دروغین از الله اکبر واقعی وظیفه ما علماست. هر مسجدی و هر الله اکبری، الله اکبر نیست. شیعه و سنی در کنار پیامبر (ص) هستند و جبهه مخالف آن ها ابوسفیان است.

کتاب خاطرات ماموستا برای نسل آینده مفید و در دفاع انقلاب است و در آینده تاریخ ماست و نشان می دهد مردم ما برای انقلاب زحمت کشیدند و شهید تقدیم کرده اند. در این کتاب خاطرات هیچ مسئولی نقل نشده و بر اساس واقعیت است.

غرب کشور برای انقلاب زحمت زیادی کشیده است و این موضوع را به مقام معظم رهبری نیز منتقل کرده ام. به ایشان گفتم ما فرزندان، باغ و کشاورزی خودمان را در راه انقلاب و اسلام از دست دادیم و خسارت ما چند برابر شهرهای دیگر است. در فقه ما مرز نشینی حقوق بیشتری نسبت به شهر نشنی دارد چون دشمن در کمین ماست.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها ماموستا

مشخصات کتاب ماموستا

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 694

کنگره : ‏‫BP۵۵/۳‭‬‭‬ ‭/ق۲‏‫‭ر۵ ۱۳۹۶

دیویی : ‏‫‭۲۹۷/۹۹۸

کتابشناسی ملی : ۴۷۱۲۶۹۰

شابک : 978-600-03-0543-7

سال نشر : 1396

شابک دیجیتال : 978-600-03-2690-6

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

نظرات درباره ماموستا

98918****8654

سلام کتاب خیلی خوبی برای آشنایی با فرهنگ اهل سنت و منطقه کردنشین ایرانه. بیان مشترکات شیعه و سنی و اعتقاد اهل سنت به عاشورا و واقعه کربلا از نقاط قوت این کتابه. راوی جریانات دو دهه اخیر رو با رعایت ملاحظاتی کوتاه و خلاصه میکنه اما جریانات پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس شیرین و خواندنیه. توصیف زندگی طلبه های اهل سنت هم جز نکات خیلی جالب کتابه

1396/12/26

پاسخ