× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
4 / 4

پوتین های مریم

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 118

کتابشناسی ملی : ۲۹۱۸۶۹۷

سال نشر : 1391

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

شابک دیجیتال : 978-600-03-1540-5

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

دریافت این اثر

کتاب الکترونیکی 4,000 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

کتاب حاضر، خاطرات یکی از زنان خرمشهری(مریم امجدی) از ایام جنگ ‏ایران و عراق است. راوی که دوران نوجوانی و جوانی‏ اش مصادف باروزهای جنگ بوده، پس از انقلاب ضمن تحصیل در دبیرستان به‏ عضویت حزب جمهوری اسلامی، جهاد سازندگی و بسیج‏ مستضعفین خرمشهر درآمده و دوره‏ های امدادگری و فنون نظامی راآموزش می‏بیند. با شروع تهاجم عراق به خرمشهر، او در مشاغل‏ مختلف چون امدادرسانی در بیمارستان دکتر مصدق، نگهداری ازانبار مهمات مسجد جامع خرمشهر خدمت می‏کند و در این مدت‏ گاهی نیز به خط مقدم جبهه می‏رود.
راوی در این کتاب به نقل خاطراتی از شروع جنگ ایران و عراق واشغال خرمشهر تا زمان آزادسازی آن (1361/3/3) می‏پردازد.
خاطراتی از دوران کودکی/ فعالیت گروه خلق عرب در خرمشهر/فعالیت راوی در بخش عمران جهادسازندگی و امدادرسانی به مردم ‏روستاهای اطراف خرمشهر همچون روستای «عباره»/ درگیری های ‏سیاسی با مجاهدین خلق (منافقین) در دبیرستان/ صحنه‏های‏دلخراشی از شهادت مردم خرمشهر/ نفوذ منافقین در میان نیروهای‏ سپاه/ ملاقات با دکتر چمران در خصوص یک منافق زن/ خاطراتی ‏از آشنایی با یکی از نیروهای سپاه و ازدواج با وی/ خاطراتی ازمجروحان عملیات شکست حصر آبادان/ فعالیت در بخش تعاون‏ سپاه/ شهادت محمد جهان‏ آرا/ بازدید از خرمشهر، پس از آزادی آن‏ از دیگر مواردی است که محتوای خاطرات را دربرمی‏گیرد.

کتاب الکترونیکی

4,000 تومان

حجم : 8.5 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 162

موضوعات

فهرست

اشاره
اسناد

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات

9

98919****3145

خوب

ر

رشید حیدری

زیبابود.ممنون