کتاب بیشعور ضد‌ گلوله

بی شعوری 4

5 از 2 نظر

ناشر: جامی

نویسنده:

مترجم: متین کریمی

کتاب الکترونیکی بیشعور ضد‌ گلوله

حجم دانلود: 631.2 کیلو بایت
صفحات کتاب : 200

شانزده سال پیش به آمریکایی ها هشدار دادم: «بیشعورها دارند می آیند.» بعضی از مردم حرف هایم را شنیدند. حتی بعضی از بیشعورها هم سخنانم را گوش دادند. اما کافی نبود.

بیشعورها اینجا هستند. در انجمن ها، دانشگاه ها، کتابخانه ها، رسانه، علوم، دین و تجارت رسوخ کرده اند. یاوه گویی ها و ادعاهای ساختگی در فرهنگ ما نفوذ کرده و تفکر مردم را آلوده کرده است.

شرافت دستخوش این موج منفی قرار گرفته، ولی هنوز نمرده است. سم کشنده ی بیشعوری فرهنگ و تمدن را هدف خود قرار می دهد. از آنجایی که بیشعورها به پول، شهرت و قدرت خو گرفته اند، به بیشعورهای دیگری که پولدارتر، مشهورتر و قدرتمندتر هستند حسادت می کنند.

هر چقدر بیشعور بزرگ تر باشد، عواقبی که دامن گیر جامعه می شود، مهلک تر و کشنده تر است. منتظر انفجارهای مهیبی در سراسر دنیا باشید. بیشعوری دارد به سرعت تمام دنیا را می گیرد.
به کمک و تلاش ما، ابر بیشعورها نابود خواهند شد. از بین بردن آن ها نشانه موفقیت ماست، درست مثل فوران کوه آتشفشانی کراکاتوآ همه چیز را می سوزاند و نابود می کند.

چه کاری از دست ما بر می آید؟ یاید بگیریم درست فکر کنیم. اگر در مورد اینگونه مسائل درست بیاندیشیم، بهتر می توانیم بیشعورهای پیرامون خود را تشخیص دهیم.

باید به ایدئال های خود افتخار کنیم. بیشعورها در برابر ایده آل هایی مثل راستی و سودمندی نقطه ضعف دارند.

با من همراه شوید. در مقابل نشر بیشعوری بایستید و علیه آن مبارزه کنید. گوش به زنگ باشید. سرتان را بالا بگیرید و به خود افتخار کنید.

هرگز شکست را نپذیرید! قهوه ای، رنگ مورد علاقه ی شما نیست.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب بیشعور ضد‌ گلوله

مشخصات کتاب بیشعور ضد‌ گلوله

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 200

کنگره : BF724/3‭ /خ9‭‬‏‫‬‭ک43 1395

دیویی : ‏‫‬‭155/2

کتابشناسی ملی : 4216136

شابک : ‏‫‬‭978-600-7436-60-8

سال نشر : 1395

نظرات درباره کتاب بیشعور ضد‌ گلوله