کتاب شکار شکارچی (جلد اول)

داستان هایی واقعی از رخنه اطلاعاتی در رژیم صهیونیستی

3 از 1 نظر

کتاب‌الکترونیکی

حجم دانلود: 2.9 مگا بایت
صفحات کتاب : 352

خلاصه کتاب شکار شکارچی (جلد اول)

سازمان های اطلاعاتی رژیم صهیونستی از زمان تشکیل تا کنون، سعی دارند با بیان داستان هایی از قدرت اطلاعاتی شان در رسانه ها، اعتماد به نفس جوانان جهان اسلام را از بین برده و بذر ترس و ضعف را در دل آنان بکارند. البته باید اعتراف کرد که آن ها تا حدی نیز در این امر موفق بوده اند و توانسته اند با تصویرسازی هایی مبالغه آمیز، از خود قدرتی فراتر از تصور بسازند و حتی به دل های ضعیف و بی ایمان نفوذ کرده و آن ها را جذب خود نماید.

اما زمانی که حقیقت آشکار می شود و اسطوره نفوذناپذیری شان توسط جوانانی غیور شکسته می شود، جهان در می یابد که در مقابل آن ها، همواره هستند افرادی که چون کوه مقابل شان می ایستند و حاضرند جان و مال خود را در راه وطن شان فدا کنند و در سکوتی مرگبار، سال های سال به وظیفه طاقت فرسای خود عمل کرده و از خود ذره ای ترس و ضعف نشان ندهند.

مجموعه خانه عنکبوت، روایت داستانی جوانان میهن پرست جهان عرب است که ایستادگی شان، شکست ناپذیری سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونستی را به افسانه ای بی اساس بدل کرده و سست بودن این خانه را در مقابل دیده گان جهانیان به تصویر کشیده است و البته نشانه ای است بر پیروزی حتمی و نزدیک جوانان غیور و مؤمن جهان اسلام در برابر جنود شیطان.

... زن در را باز کرد و داخل تاکسی نشست.
-آقای راننده!سازمان اطلاعات لطفا!
راننده تاکسی نگاهی آمیخته از خشم و شگفتی و کنجکاوی به او انداخت، اما زن هیچ توجهی به نگاه هایش نکرد. می دانست او را در شرایطی قرار داده که هیچ کار دیگری نمی تواند بکند. ماشین حرکت کرد و با سرعت سرسام آوری از خیابان های محله گاردن سیتی گذشت.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : مجموعه رمان خانه عنکبوت

صفحات کتاب : 352

کنگره : ‏‫PJA 4894‬‭‏‫‭/ر5‏‫‬‭س2 1394

دیویی : 892/736‬

کتابشناسی ملی : 3889224

شابک : 978-600-7702-25

سال نشر : 1394

نظرات