× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

مدیریت شگفت انگیز نیسان کارلوس گوسن

رازهای موفقیت در چهار قاره با بزرگترین شرکت های دنیا

نوع اثر : کتاب

ناشر : طاهریان

نویسنده :

مترجم : سمانه فلاح

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 160

کنگره : ‏‫HD9710‭/‮الف‬94ن9‏‫‭1394‬

دیویی : ‏‫‭338/762922092

کتابشناسی ملی : 3792319

شابک : 978-600-6235-64-6

سال نشر : 1394

خلاصه اثر

هنگامی که در حال تحقیق و بررسی دربارۀ مطالب و محتوای این کتاب بودم، هرچه بیشتر پیش می رفتم بیش از پیش به نقش مهم و حیاتی کارلوس گوسن در نجات شرکت نیسان از بحران پی بردم.

بنابراین قرار است که اکثر تلاش های بی وقفه او را به طور شفاف و آشکار در طول فصل های کتاب برایتان توضیح بدهم. زیرا تمامی آن ها داستان هایی هستند که نه تنها مردم آمریکا، بلکه تمام مردم دنیا باید آن ها را بخوانند و رمز آن ها را بدانند. اگر چه نمی توان تمام داستان هایی را که منجر به موفقیت های ماندگار شدند را در طول چند فصل کتاب بیان نمود، اما با اشاره ای کوچک به آن ها می توان گام بزرگی در جهت معرفی و ارائۀ پیام آن ها برداشت.

این روزها اکثر مدیران شرکت نیسان (از جمله کارلوس گوسن) در مصاحبات فراوانی شرکت می کنند. اکثر آن ها مدیران شرکت های ژاپنی دیگری هم هستند و در روزنامه های آسیایی و مجلات نیز اظهار نظر می کنند و درباره موفقیت های خود حرف می زنند. من نیز در طول این کتاب تمامی جزئیات گفته های آن ها، مشکلاتی را که با آن ها دست و پنجه نرم کرده اند و تکنیک هایی که در شرایط سخت دست به دامن آن ها شدند را برایتان یک به یک نام می برم تا رمز موفقیت آن ها را خودتان استنباط کنید.

در خلاصه این کتاب حاوی داستان های زیبایی است که در زمینه تجارت برای هر کسی چه فرد ساده و چه مدیر و چه تاجر می تواند جالب باشد و او را با دیگر مسائل مهم در دنیای تجارت آشنا کند و راه حلی مناسب پیش رویش بگذارد.

کتاب الکترونیکی

8,000 تومان

حجم : 1.3 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 110

موضوعات

فهرست

فصل 1: شکستن مرزها
فصل 2: یک مدیر بین المللی جدید
فصل 3: عقد قرارداد جهانی
فصل 4: شروع با یک برگه خالی
فصل 5: شفاف سازی کنید تا حقایق آشکار شود
فصل 6: هنر به کارگیری برنامه ها
فصل 7: محصولات جدید، حلال مشکلات
فصل 8: ساده کردن امور دشوار، حاصل تلاش و پشتکار است
فصل 9: چگونه به جایگاه های برتر دست پیدا کنیم؟
فصل 10: حرکت مقتدرانه در مسیر جدید
فصل 11: مردی که یک تغییر بزرگ به وجود آورد
فصل 12: بازگشت دوباره

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات