1 / 3

پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان

سه زمینه پولساز برای کسانی که به دنبال ایجاد منابع جدید درآمد هستند

ناشر: طاهریان

نویسنده:


دانلود کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 168
8,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

در کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان اثر امیر قنبری، با سه زمینه پول ساز و جدید آشنا خواهید شد که وجه تمایزشان با دیگر فعالیت ها این است که می توانید به عنوان کارمند با صرف حداقل زمان ممکن به درآمدهای رویایی برسید.

اگر شما کارمند هستید و یا برای خودتان کسب وکار کوچکی دارید و این موارد در زندگی مالی شما صادق است:
1. حقوق و درآمدتان کفاف هزینه هایتان را نمی دهد.
2. شغلی که دارید تمامِ وقت مفید شما را می گیرد.
3. هیچ سرمایه ای ندارید تا یک کسب وکار بزرگ راه اندازی کنید.

در اولین فرصت ممکن این کتاب را مطالعه کنید، چون با سه راهکار بسیار ساده و با حداقل ترین سرمایه می توانید به منابع جدید درآمد برسید.

تمام هدف کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان این است که شما را به درآمد غیرفعال برساند. درآمد غیرفعال درآمدی است که در گرو حضور شما و زمان نیست.

بازاریابی شبکه ای یکی از مشاغل عالی برای کسب درآمد غیرفعال است. در فصل دوم با تمام فوت و فن های این تجارت نوپا در کشور آشنا خواهید شد. پس از آن سراغ ساخت محصولات آموزشی در فصل سوم می رویم. اگر یک کتاب مطالعه کرده باشید می توانید از همان یک کتاب کسب درآمد کنید. در ساخت محصولات آموزشی متوجه این موضوع می شوید که هر تخصص یا مهارتی را می توان در قالب کتاب، جزوات آموزشی، فایل های صوتی و ویدئوی به پول تبدیل کرد. در فصل چهارم نیز با راه اندازی کسب وکارهای آنلاین آشنا خواهید شد.

وجه تمایز کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز مخصوص کارمندان نوشتۀ امیر قنبری، این است که تمام موارد با ریزترین جزییات توضیح داده شده اند و هیچ قسمت مبهمی برای خواننده وجود نخواهد داشت و در انتهای هر فصل دستورالعملی وجود دارد که قدم های اجرایی را گام به گام مشخص کرده است.

این کتاب مخصوص کارمندان است اما دانشجویان، بانوان خانه دار و صاحبان کسب وکارهای کوچک نیز می توانند از مطالب آن استفاده کنند؛ زیرا ایده های مطرح شده نیاز به تخصص خاص یا سرمایه ی آن چنانی ندارند و به راحتی می توان از آن ها کسب درآمد کرد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 168

کنگره : HG۱۷۹‭/ق۹پ۹ ۱۳۹۶

دیویی : ‏‫‭۳۳۲/۰۲۴

کتابشناسی ملی : ۴۷۶۹۱۴۳

شابک : ‭978-600-6235-92-9

سال نشر : 1396

نظرات