1 / 3

پاسخ‌های کوتاه و تفصیلی به یکصدوچهارده سؤال قرآنی (جلد چهاردهم)

موضوعات


دانلود کتاب پاسخ‌های کوتاه و تفصیلی به یکصدوچهارده سؤال قرآنی (جلد چهاردهم)

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 423.2 کیلو بایت
8,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

آیه‌ها به تفکیک با متن عربی و ترجمه‌ی فارسی آن، همراه با مفهوم کلی هر آیه، نکات کلیدی آیه‌ها، سؤالات تحقیقی از متن آیه‌ها و پاسخ کوتاه به آن و همچنین سؤالات و پاسخ‌های تفصیلی، مجموعه مطالب کتاب را شامل می‌شود.
... این سخن نورانی از رسول خدا(ص) است که فرمود: آن گاه که آشوب و فتنه ها، چونان قطعه های شبِ تاریک و ظلمانی به شما روی آوردند؛ قرآن را جان پناهِ خود قرار دهید که قرآن در پیشگاهِ حق وساطتش، پذیرفته و چاره سازی آن، تأیید شده است. هر کس قرآن را، راهنمای خود گیرد، به مقصد مطلوب که همانا بهشت جاوید است درآید و هر که رهنمودهای قرآن را در بلاهای سختِ روزگار، ناشنیده گیرد و بدانها پشت نماید، او را به جایگاه بدکاران که همان دوزخ است با خواری دراندازد.
... افسوس که امّت اسلام این کلام نورانیِ پیامبر خدا را - که درود حق به روان پاک انور و آل اطهرش باد - ناشنیده گرفت!! و کیمیای سعادتِ خود را، در پیروی از دشمنان ضدّ اسلام، جستجو کرد!! و آنچه خود داشت از یاد برد! عزّت و کرامت و سربلندی خویش را از بیگانگان تمنّی نمود و در وانفسای تشنگیِ مُشکلات، سَراب خصم عنود را آب انگاشت! و نقدِ موجود خود را که از مصدر وَحْی نزول یافته بود، رها ساخت و با دشمنان دیرین دین و آیین، طرح دوستی و رفاقت درانداخت! و آنچه داشت در میدان مسابقه ی رقابت مادّی و سیاست یکسر و تمامآ باخت! و لاجرم به دریوزگی و بدبختی گرفتار آمد.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : پاسخ‌ های کوتاه و تفصیلی به یکصدو چهارده سؤال قرآنی

کنگره : ‫‬‭‬‭‬‭‭‬‭BP65/2‫‭/ک8پ2 1383

دیویی : ‫‬‭‬‭‬‭‭‬‭297/1076

کتابشناسی ملی : ‫‭م‌83-19539‬

سال نشر : 1383

فهرست

مقدّمه
فصل اول: جزء سوّم، آل عمران (3)
فصل دوّم: جزء سوّم، سوره آل عمران (3)
فصل سوّم:جزء سوم، سوره آل عمران (3)
فصل چهارم: جزء سوّم، سوره آل عمران (3)
فصل پنجم: جزء سوم، سوره آل عمران (3)
فصل هفتم: جزء سوّم، آل عمران (3)
آشنایی با دیگر آثار انتشارات پیام کلیدر

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات