1 / 3

دانلود کتاب متمم حسابان

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 3.7 مگا بایت
صفحات کتاب : 116
2,500 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب متمم حسابان برای رفع دغدغه های دانش آموزان برای حل سوالات مفید و هدفمند تالیف گردیده است. این کتاب جوابگوی نیاز همۀ دانش آموزانِ رشته ریاضی پایه یازدهم، در درس حسابان است.

کتاب متمم حسابان با هدف اینکه تمرین های فراوان و هدف دار را در اختیار دانش آموزان قرار دهد تالیف شده است. این تمرینات در دو سطح مختلف گردآوری شده اند. سطح اول منطبق بر آموزش مطالب کتاب درسی حسابان می باشد و سطح دوم بالاتر از سطح کتاب درسی، که حل آن ها سبب درک بیشتر مطالب درسی حسابان و یادگیری عمیق تر خواهد شد.

مطمئن باشید که با حل تمرین های این دو سطح، مطالب درسی حسابان را عمیق تر و مفهومی تر یاد خواهید گرفت. یادگیری مفهومی سبب تسلط بیشتر بر مطالب و زمینه ساز آمادگی دانش آموز برای حل تست های کنکور خواهد شد. به همین خاطر در انتهای هر فصل تست های کنکور هفت سال اخیر از سال ۹۰ تا سال ۹۶ که مرتبط با مطالب حسابان می باشد گنجانده شده است.

به جرات می توان گفت که این کتاب تمام جنبه های آموزشی حسابان را برای دانش آموزان یازدهم رشته ریاضی در نظر گرفته است. در انتهای کتاب پاسخ کوتاه سوالات نیز آورده شده است تا دانش آموز بتواند جواب های نهایی خود را با پاسخ ها تطبیق دهد.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 116

کنگره : LB۳۰۶۰/۲۶

کتابشناسی ملی : ۴۹۱۰۲۵۷

شابک : 978-600-459-226-0‬

سال نشر : 1396

فهرست

فصل اول: جبر و معادله
فصل دوم: تابع
فصل سوم: توابع نمایی و لگاریتمی
فصل چهارم: مثلثات
فصل پنجم: حد و پیوستگی
آزمون های ترم
پاسخنامه ها

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات