1 / 3

دانلود کتاب مادام بواری

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 1.4 مگا بایت
صفحات کتاب : 440
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب مادام بواری نخستین و برجسته ترین اثر «گوستاو فلوبر»، نویسنده ی نامدار و رئالیست فرانسوی است که در دهه 1850 و پیش از ظهور عقاید روانشناختی نوین نظیر «فروید» و ... با نگرشی واقع بینانه به انسان و روحیات او پرداخته و در آثارش واقعیت را از افسانه جدا کرده و کاملاً بی طرفانه به بیان عینی رفتار بشر می پردازد.

رمان مادام بواری، اهمیت ویژه ای در تاریخ ادبیات داستانی دارد و شاید بتوان گفت «اما بواری» یکی از مهم ترین شخصیت های زن داستانی است که اینچنین نظر روانشناسان و اهل ادبیات را به خود جلب کرده و در طول تاریخ و از زمان چاپ این کتاب تحلیل های عمیق و همه جانبه در قالب کتاب و مقاله و پایان نامه از او ارائه شده است.

او دختری است روستایی که اشتیاق زیبایی، ثروت، عشق و جامعه ای سطح بالا، او را به سمت رفتاری مردانه سوق می دهد؛ چه در معاشرت، چه در خوش گذرانی و چه در به دست گرفتن افسار امور اقتصادی، آن هم در جامعه ی نیمه ی نخست قرن نوزدهم که رفتارهایی بسیار کوچک تر از این، برایش تابوهایی بزرگ محسوب می شد.

این ایده آل های خیالبافانه و جاه طلبی «اما» او را به سوی دو عشق متفاوت سوق می دهد که بدهی های قابل توجهی نیز برایش به همراه می آورند ...

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 440

کنگره : PQ2390‭ /م2‭‬ ‏‫‭‏‫‭1396

دیویی : 843/8

کتابشناسی ملی : 4624752

شابک : 978-600-7241-69-1

سال نشر : 1396

نظرات