کتاب حسابداری ویژه بازار کار

5 از 2 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 5.5 مگا بایت
صفحات کتاب : 280

خلاصه کتاب حسابداری ویژه بازار کار

کتاب حسابداری ویژه بازار کار نوشتۀ سینا چال اشتری، حاوی مفاهیم ابتدایی و پیشرفته حسابداری در زمینه های مختلف بازار کار است.

اگر دانشجو یا فارغ التحصیل رشتۀ حسابداری هستید قطعا تا کنون متوجه شده اید که در رشته حسابداری فقط با گرفتن مدرک تحصیلی این رشته نمی توان جذب بازار کار شد.

در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم حسابداری و نوشتن نرم افزار های مختلف در این زمینه، باید برای تسلط بر کلیه مهارت های این رشته هم کار عملی (کارآموزی) انجام داد و هم این که بر نرم افزارهای مرتبط تسلط پیدا کرد.

متاسفانه در دانشگاه های ایران این رشته به صورت کاملا تئوری تدریس می شود و این به تنهایی برای یادگیری تمامی فنون حسابداری کافی نخواهد بود.

البته در سال های اخیر تعدادی واحد تحت عنوان کاربرد کامپیوتر در حسابداری در برخی دانشگاه ها در حال تدریس است که این چند واحد اندک هم کمک شایانی به دانشجویان این رشته نکرده است. تا جایی که اکثر دانشجویان این رشته پس از فارغ التحصیلی ناچارند به آموزشگاه آزاد رفته و پروسه حسابداری شرکت ها و موسسات را از صفر تا صد با هزینه بالایی آموزش ببینند.

اکنون شاید هدف نویسنده از نوشتن کتاب حسابداری ویژه بازار کار را متوجه شده باشید. چرا که برای ورود به بازار کار در این رشته مهارت هایی لازم است که در دانشگاه و یا شاید کتابی آموزش داده نمی شوند.

شاید تا به حال کمتر دیده شده باشد که در یک کتاب، مجموعه ای از کلیه بخش های مختلف و مهم حسابداری گردآوری شده باشد. در این کتاب سعی و تلاش بر آن بوده که خواننده بتواند مهارتی نسبی از کلیه امور حسابداری، از مفاهیم پایه در علم حسابداری گرفته تا جزئی ترین نکات را آموزش ببیند.

مهارت هایی از قبیل:

- حسابداری پایه و مقدماتی
- حسابداری بازرگانی
- حسابداری صنعتی
- حسابداری مالیاتی

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها حسابداری ویژه بازار کار

مشخصات کتاب حسابداری ویژه بازار کار

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 280

کنگره : HF۵۶۵۵ ‭/ف۲‏‫‬‭چ۲ ۱۳۹۶

دیویی : ۶۵۷

کتابشناسی ملی : ۵۰۶۸۹۷۲

شابک : ‫‭978-600-8976-31-8 ‬‬

سال نشر : 1396

نظرات درباره حسابداری ویژه بازار کار