1 / 5

رازهای خلاقیت استیو جابز

چطور استیو جابز تبدیل به رهبری در تکنولوژی شد

نویسنده :

ارائه دهنده : سبکتو

گوینده : مجتبی نظری

موضوعات


دانلود کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 132.8 کیلو بایت
صفحات کتاب : 104
2,800 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز (میکرو کتاب)، نوشتۀ کارماین گالو، چگونگی تبدیل شدن استیو جابز به رهبری در تکنولوژی را روایت می کند.

استیو جابز موسس شرکت اپل به عنوان یکی از موفق ترین مبتکران در تاریخ شناخته می شود. او چگونه به چنین موفقیتی دست پیدا کرده است؟ تنها یک دلیل وجود دارد، او باور نداشت که روش مشخص و مرحله به مرحله ای برای نوآوری وجود دارد. کارمندان شرکت اپل هم در کلاس ها یا سمینارهای «چگونه نوآوری کنیم» شرکت نمی کردند. بلکه استیو جابز با پیاده کردن ۷ قانون کلی، خودش و شرکتش را به موفقیت های بزرگ رساند.

کارمین گالو (Carmine Gallo)، مدرس و مربی مهارت های ارتباطی است که با مدیران اجرایی و مدیر عامل های شرکت های بزرگی چون: نوکیا، بانک آمریکا، هوم دیپو و آی بی ام همکاری کرده است. او در حال حاضر علاوه بر مدیریت شرکت مشاوره ای خودش با نام ارتباطات گالو، سخنگوی رسمی و رهبر سمینارهای معروف آمریکاست و در سراسر جهان سخنرانی می کند.

او همچنین مدیر ستون رهبری و مهارت های ارتباطی در نشریه هفتگی بیزینس ویک است که یکی از پرخواننده ترین قسمت هاست. گالو نویسنده چهار کتاب معروف است که همه آن ها جزء کتاب های تقدیر شده و پرفروش هستند. کارماین گالو یک جایزه امی هم در طول همکاری با شبکه های سی ان ان و سی بی اس به دست آورده است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره مند شوید. میکروکتاب ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده اند. شما با شنیدن آن ها همان اطلاعات مفیدی را دریافت می کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می گذارد.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی رازهای خلاقیت استیو جابز (The Innovation Secrets of Steve Jobs) می شنویم:

استیو وزنیاک در مورد اشتیاق می گوید: «امیدوارم شما نیز به اندازه ی من خوش شانس باشید. دنیا به نوآوران فوق العاده احتیاج دارد. شما می توانید یکی از آن ها باشید. اگر عاشق کاری که انجام می دهید باشید و حاضر باشید سختی های آن را تحمل کنید، مطمئن باشید که به آن دست پیدا می کنید و همه ی دقایقی که شب ها تنها گذارنده اید و به این فکر کرده ای که می خواهید چه چیزی را طراحی کنید و بسازید ارزشش را داشته است. به شما قول می دهم.»

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 104

فهرست

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
فصل اول: کاری را انجام دهید که عاشق آن هستید
فصل دوم: آروزی تغییر جهان را در سر داشته باشید
فصل سوم: مغزتان را بکار بیاندازید
فصل چهارم: رویاتان را بفروشید نه محصول تان را
فصل پنجم: جلوی چیزهای غیرضروری را بگیرید
فصل ششم: تجربه های فوق العاده ایجاد کنید
فصل هفتم: به بهترین شکل پیام تان را منتقل کنید
پایان

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات