کتاب راهنمای سرمایه‌گذاری موفق

چگونه به یک حرفه ای در دنیای سرمایه گذاری تبدیل شویم!

5 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی راهنمای سرمایه‌گذاری موفق

حجم دانلود: 6.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 552

با هیچ آغاز کنید

این کتاب با داستان بازگشت من از ویتنام در سال 1973 آغاز می شود. درست یکسال قبل از پیوستن به نیروی دریایی ارتش، همان موقعی که قرار بود من برای مدت یکسال یا کمی بیشتر با هیچ شغل و کسب و کاری، بی پول و سرمایه با روزهای سخت زندگی روبرو شوم. شاید همین ابتدای کتاب جایی باشد که بسیاری از افراد مستأصل و نگران در آن قرار گرفته اند و راه چاره ای برای خود نمی یابند. آن ها در این قسمت کتاب حاضر باید بیاموزند که همیشه و هر لحظه در زندگی می توان شرایط را برای آغاز با هیچ فراهم کرد.

تا سال 1973 هر آنچه که داشتم فقط ردپایی از پولدار شدن و سرمایه داشتن بود. همان رویاهایی که اکثر افراد عادی و قشر متوسط جوامع مختلف در سر دارند و برایشان به بزرگ ترین آرزو مبدل شده است.

نه من و نه آن ها چیزی درباره روش های نوین سرمایه گذاری که در کتاب ها، روزنامه ها و مجله ها نوشته شده است چیزی نمی دانیم و با بی تفاوتی چشم های خود را به روی آن ها می بندیم، اما خوشبختانه این کتاب هم با تزریق خوش بینی به دیدگاه شما قصد دارد تا رویاهای غیرممکن را به امری ممکن تبدیل کند و راهنمای خوبی برای قدم گذاشتن در دنیای بزرگ تجارت باشد.

در حقیقت خواندن این کتاب می تواند برای شما جذابیت خاصی داشته باشد، همچنین برای افرادی که هیچ پولی در بساط ندارند و یا میلیون ها دلار سرمایه خود را از دست داده اند و تصمیم دارند دوباره همه چیز را از نو آغاز کنند.

اگر این کتاب نخستین کتابی است که شما درباره مسائل مربوط به سرمایه داری و سرمایه گذاری می خوانید، باید بدانید که اکثر مطالب در وهله اول برای شما پیچیده به نظر می رسند، اما این مسئله اصلاً نباید باعث شود که شما چشم هایتان را بر آن ها ببندید و کتاب را کنار بگذارید. کافی است ذهن و دیدگاه خود را بازتر کرد تا مسائل به راحتی درک شوند.

همچنین اگر بخشی از کتاب را درک نکردید کافی است آن قسمت را نادیده گرفته و به خواندن قسمت های دیگر ادامه دهید. این اطمینان را به شما می دهیم که پس از کمی مطالعه ناخودآگاه متوجه مباحث پیچیده خواهید شد. اگر احساس کردید که مفهوم هیچ یک از سطرها و صفحات کتاب را متوجه نمی شوید کافی است باز هم به مطالعه ادامه دهید و هرچه سریعتر به فصل نتیجه گیری برسید.

در انتهای مطالعه می توانید درباره تمام بخش های کتاب نتیجه گیری کنید و نظر خود را به طور دقیق اعلام نمایید. جای خوشحالی فراوانی دارد که شما به عنوان خواننده این کتاب تمامی مطالبی را که هر یک از افراد با پرداخت هزینه های گزاف برای حضور در کلاس های آموزشی و مشاوره ای یاد می گیرند، می دانید و به همه فنون سرمایه گذاری آگاه هستید.

نکته جالب توجه این است که این کتاب مطالب خود را با توضیح درباره ساده ترین مرحله آغاز و سپس کار خود را با نتیجه گیری از دشوارترین و بغرنج ترین مسائل به پایان می رساند. خیالتان آسوده باشد که این کتاب سعی بر آن داشته تا سادگی در بیان مفاهیم را در تمامی بخش های کتاب رعایت کند و استراتژی های مالی را با آسان ترین شکل ممکن معرفی نماید، به طوری که مسائل سخت و دشوار از طریق تصاویر، جداول و نمودار به حالتی گویا و قابل فهم تبدیل شده اند. به این امید که مبحث سرمایه گذاری برای همگان در دسترس و پرسود و منفعت باشد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب راهنمای سرمایه‌گذاری موفق

مشخصات کتاب راهنمای سرمایه‌گذاری موفق

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 552

کنگره : G۴۹۱۰‏‫‬‭/ک۹ر۲ ۱۳۹۶

دیویی : ۳۳۲/۰۲۴۰۱

کتابشناسی ملی : ۴۸۸۳۶۳۳

شابک : 978-600-6235-94-3

سال نشر : 1396

نظرات درباره کتاب راهنمای سرمایه‌گذاری موفق